Horeca Business Club z kolejnym rekordem odwiedzin!

0
1230

Kilka tygodni temu informowaliśmy o znacznym wzroście popularności naszego portalu, co wyniosło nas na pozycję lidera na rynku. Dziś chcemy Wam podziękować za kolejne dwa miesiące wzrostów zainteresowania naszymi artykułami.

W połowie lutego informowaliśmy o tym, że portal odwiedziło 120 tys. użytkowników w miesiąc. To dla nas bardzo ważna informacja, że to co robimy cieszy się dużym zainteresowaniem. Kolejne tygodnie obserwowaliśmy statystyki by wiedzieć czy to tylko chwilowy, wzmożony ruch. Możecie o tym przeczytać w artykule Dzięki Wam nasz portal liderem branżowym!

Okazuje się, że ostatnie dwa miesiące to kolejne wzrosty użytkowników, którzy czytają nasze publikacje. Od połowy lutego do połowy marca było ich 130 tys., a od połowy marca do połowy kwietnia było Was aż 146 tys.! Stawia to nas na pierwszym miejscu wśród wszystkich portali branżowych. Bardzo Wam za to dziękujemy!

Jak wiecie w ostatnim czasie bez ogródek zaczęliśmy pisać o tematach, które dotychczas żadne media branżowe nie chciały podjąć lub też celowo omijały, by nie narazić się jednemu, czy drugiemu prezesowi spółki hotelowej czy restauracyjnej. Przyjęliśmy zasadę, że nie ma tematów tabu i będziemy obnażać każdą propagandę i fałsz w naszej branży. Nie chcemy być tylko miejscem na publikację informacji o nowych produktach, usługach, ofertach, nowych obiektach, zmianach personalnych czy nic niewnoszących oświadczeń PR-owych. Chcemy tworzyć wartościowe i opiniotwórcze teksty. Chcemy współpracować z ciekawymi ludźmi, którzy nie tworzą cukierkowej rzeczywistości, a mówią jak jest naprawdę. Dlatego zachęcamy Was do współpracy. Jeśli tylko chcielibyście nas o czymś poinformować, zainteresować danym tematem, a może coś samodzielnie napisać, zgłoście się do nas na adres [email protected]

Do zobaczenia, do usłyszenia!

Możecie też skorzystać z anonimowego formularza:

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.