Goście Horeca Radio – Marcin Śmigiel (podcast)

0
1133
W czwartym odcinku cyklu audycji pt. „Goście Horeca Radio” Marcin Śmigiel, właściciel agencji Travel Partner, opowie między innymi o specyfice rynku turystycznego na Pomorzu Zachodnim.

Marcin Śmigiel z wykształcenia jest inżynierem budowlanym, ale swoją karierę zawodową związał z branżą turystyczną. Zaczynał jako przewodnik wycieczek, aby po kilku latach założyć własną firmę specjalizującą się w organizacji wypoczynku indywidualnego i grupowego (wyjazdy biznesowe, wycieczki szkolne, rejsy wycieczkowe, sprzedaż biletów lotniczych na wszystkie linie lotnicze i liniowe połączenia autokarowe w Europie, jak również obsługa gości hotelowych / rezydentura) oraz imprez na terenie całej Europy.

W tym miesiącu Marcin Śmigiel uczestniczył w audycji z cyklu „Goście Horeca Radio”, w której przybliżył zakres działalności agencji Travel Partner oraz specyfikę funkcjonowania w branży turystycznej.

„Rzeczywiście – przeżywamy prawdziwy boom na rynku budowlanym. Potrzebne jest zatem znalezienie odpowiedniej równowagi pomiędzy „betonowaniem” zieleni miejskiej a ściąganiem turystów do naszego regionu.”

Marcin Śmigiel, właściciel agencji Travel Partner

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.