Goście Horeca Radio – Grzegorz Turniak (Horeca radio)

0
1066
Zapraszamy na powtórkę audycji pt. „Goście Horeca Radio” Grzegorz Turniak, prezes spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji, a także inspirujący mówca i mentor, opowiada o sile networkingu.

Grzegorz Turniak to niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Poprowadził już ponad 1300 sesji networkingowych dla przeszło 130 tys. uczestników. W lutym 2006 roku wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. Poprzednio zarządzał firmą Jobpilot Polska, a w swojej bogatej karierze zawodowej pracował również jako HR Sector Sales Manager w SAP Polska oraz Dyrektor Zarządzający w Neumann Management Institute. W latach 2003 członek Zarządu PSZK, a od 2006 Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Turniak jest także współautorem wielu książek: “Alchemia Kariery” (z J. Santorskim), “Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” (z R.Wendtem), “Praktyczny poradnik networkingu” (z W. Antosiewiczem),” Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm” (z K.Rumianowskim ), „Nigdy nie stój sam” i z Agatą Dynoch „Nigdy nie stój sama”. Ponadto posiada certyfikaty Institute Ohio (konsultant OD) i International Coaching Community (coach ICC).

W najnowszej audycji pt. „Goście Horeca Radio” Grzegorz Turniak udziela kilku cennych wskazówek – zarówno organizatorom, jak i uczestnikom eventów – jak skutecznie nawiązywać kontakty, wdawać się w small talk, a także jak z nich wychodzić.

„Na całym świecie jest ten sam problem – 70% osób, które przychodzą na wydarzenie, nie czuje się komfortowo. […] Budując wydarzenie trzeba więc zadbać o Customer Experience. Gość, który przychodzi, powinien być od początku do końca zatroszczony.”

Grzegorz Turniak, prezes spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji, pasjonat networkingu.

Zapraszamy do wysłuchania audycji pt. „Sztuka Networkingu”.

Partnerzy audycji:

   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.