Forum Horeca Idea Rebuilding 2022

0
897
Fot.: Materiały prasowe organizatora

Nowa rzeczywistość przeszła w nowy porządek. Rozpoczął się czas wielowymiarowej odbudowy a wraz z nim przed branżą MICE pojawiło się wiele wyzwań. Nie można ich jednak nie podjąć, dlatego już 25-26 kwietnia w Warszawie, w hotelu Sound Garden odbędzie się Forum Horeca Idea Rebuilding 2022.

Wydarzenie nie będzie miało charakteru typowej konferencji. Zaplanowane zostało w nietypowej formule mocno aktywizującej jego uczestników do działania. Jak podkreślają organizatorzy z firmy Idea Profit, założeniem jest wymiana doświadczeń, otwarty networking i teambuilding. Formuła „bez szpilek i krawata” ma sprzyjać swobodnemu nawiązywaniu i rozwijaniu relacji, jednocześnie wydarzenie będzie mocno powiązane z merytoryką. W programie przewidziano:

– 4 dynamiczne i inspirujące wystąpienia – o trendach, komunikacji międzypokoleniowej, relacjach i budowaniu marki obiektu
– #hotelarskiczelendż, czyli zawody z efektem synergii w tle, podczas których również nie zabraknie praktycznej wiedzy
– Śniadanie Mistrzów – otwartą dyskusję o nowej perspektywie rynku
– oraz 4 wyjątkowe warsztaty prowadzone przez ekspertów-praktyków

Szczegóły programu oraz zapisy na stronie https://forum.horecaidea.pl

Patronat medialny nad Forum objęły Horeca Business Club, Izba Gospodarstwa Hotelarstwa Polskiego (IGHP), Meetingplanner.pl, Mojekonferencje.pl, Salebiznesowe.pl, Miejscakonferencyjne.pl, Hotel Management.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.