Firma Classeq wspiera właścicieli lokali gastronomicznych w okresie zimowym.

0
758
Fot.: Materiały prasowe Classeq Polska

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek głębiej nad tym, jak znacznie wzrastają koszty prowadzenia biznesu w okresie zimowym i czy można coś temu zaradzić? Krótszy dzień, a przez to wcześniejsze ściemnianie się oraz niższe temperatury na zewnątrz powodują, że wysokość rachunków za prąd i ogrzewanie diametralnie szybuje w górę. Firma Classeq, pionier na rynku wynajmu sprzętu zmywającego, wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom przedsiębiorców i proponuje rozwiązanie wyjątkowe na skalę kraju, a może i Europy.

Podczas gdy wszyscy dostawcy produktów czy usług podnoszą swoje stawki, firma Classeq ma dla właścicieli lokali gastronomicznych zupełnie odmienną propozycję. Aby wesprzeć działania przedsiębiorców z branży HORECA, zarząd Classeq przygotował specjalną ofertę wynajmu sprzętu zmywającego na okres zimowy. Czego ona dotyczy? Otóż ta wyjątkowa koncepcja zakłada obniżenie o 50% czynszu za najem zmywarek dla wszystkich umów zawartych w okresie od listopada 2022 roku do końca marca 2023 roku. Rabat obowiązywać będzie od momentu podpisania kontraktu do 31 marca 2023 roku, a więc nawet do pięciu miesięcy! Rzecz jasna, wyżej wymienione ustalenia zostaną zapisane w prostej umowie.

Co ważne, współpraca z firmą Classeq opiera się na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie, więc każdy najemca ma gwarancję niezmiennej raty czynszu przez cały okres trwania kooperacji, bez względu na wskaźnik inflacji. Warto wspomnieć, że stawki za miesięczny wynajem są bardzo atrakcyjne i rozpoczynają się od 182 zł netto, a w tej cenie zapewniony jest profesjonalny i niezawodny sprzęt najwyższej jakości wraz z jego gwarancją. Czas, na jaki podpisywany jest kontrakt (24 lub 48 miesięcy) oraz wysokość raty są do indywidualnego ustalenia między stronami. Istnieje także możliwość wykupu zmywarki w trakcie trwania współpracy lub po jej ustaniu, co stanowi dodatkowy atut oferty zagwarantowany w umowie na wynajem. Koszt najmu można odliczyć od podatku jako koszty operacyjne prowadzenia działalności. Wszystkie te elementy powodują, że oferta Rental Classeq jest bardzo atrakcyjna i warta rozważenia.

Profesjonalna technologia zmywania to najprostsza droga ku zagwarantowaniu czystości i higieny naczyń i szkła używanych w lokalach gastronomicznych. W obecnych czasach to rozsądne i korzystne dla prowadzonego biznesu rozwiązanie. Firma Classeq dba o interesy przedsiębiorców i odpowiada ich aktualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Wybierając ofertę Rental Classeq, najemca sprzętu otrzymuje wiele atrakcyjnych i niespotykanych na rynku warunków:
Bezpośrednią umowę bez żadnych pośredników, a w razie konieczności zmiany jej warunków elastyczne i proklienckie podejście firmy Classeq.
Gwarancję niezmienności raty podczas całego czasu trwania umowy, bez względu na wskaźnik inflacji czy stopy procentowe i bez żadnych pułapek.
Elastyczne warunki najmu na okres 24 lub 48 miesięcy, podczas którego w każdej chwili istnieje możliwość wykupu urządzenia po ustalonej między stronami cenie.
Gwarancję na urządzenia, której udziela bezpośrednio firma Classeq, a nie pośrednik.
Możliwość wymiany zmywarki na każdy inny model z oferty Classeq podczas trwania umowy.
Bezpieczeństwo w razie wystąpienia państwowego lockdownu – zawieszenie spłaty rat na czas jego trwania i wydłużenie umowy o analogiczny do niego okres.
Opcję ustalania rat na różnym poziomie, dostosowanym do specyfiki prowadzonego biznesu gastronomicznego (wysoki i niski sezon).
• Możliwość dostarczenia odpowiedniego systemu uzdatnienia wody do oferowanej w ramach oferty Rental Classeq zmywarki.
• Rozwiązanie w postaci indywidualnie negocjowanego wynajmu sezonowego.

Początki firmy Classeq sięgają 1977 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w Hixon, małej miejscowości w Anglii. Od 18.10.2017 r. firma produkuje swoje urządzenia w nowo otwartej przez właściciela marki Classeq, Pana Jurgena Winterhaltera, ultranowoczesnej fabryce zmywarek o powierzchni 3000 m2, zlokalizowanej w Beacon Business Park w miejscowości Stafford. Tam też znajduje się obecna siedziba firmy Classeq (https://www.classeq.co.uk/). Od 2004 roku marka jest częścią grupy Winterhalter, a od 2006 roku obecna jest również w Polsce. Dzięki swojej niezawodności, wysokiej jakości urządzeniom i profesjonalizmowi, uznawana jest za lidera w dziedzinie produkcji zmywarek dla gastronomii, przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jako że pozycja firmy na rynku jest już mocno ugruntowana, produkty Classeq stanowią wyposażenie lokali gastronomicznych nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie. Roczna produkcja urządzeń to nawet 20 000 sztuk.

Zmywarki firmy Classeq są dostarczane do krajów Europy, Australii, Azji i Ameryki Południowej. We wszystkich tych lokalizacjach posiada swoje reprezentacje, które czuwają nad poprawnością funkcjonowania ich systemów bezpośrednio u odbiorców. Klienci doceniają niezawodność i solidność produktów marki, co pozwala im osiągać najlepsze rezultaty w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny zmywanych w ich lokalach naczyń i szkła.

Classeq Polska Sp. z o.o., ul. Trakt Brzeski 62 B, 05-077 Warszawa – Wesoła
Telefon: +48 22 813 03 25 / 507 144 947, Email: [email protected], www.classeq.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.