Firma Brill AV Media będzie miała nową siedzibę

0
1306
Brill AV Media, firma oferująca obsługę techniczną eventów, w związku ze stale poszerzaną ofertą sprzętową rozpoczęła budowę nowej siedziby. Obiekt będzie miał powierzchnię przekraczająca 3500 mkw.

Brill AV Media to międzynarodowa firma działająca od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy środkowo-wschodniej. W ramach oneAVteam, ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług typowo konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania, wideokonferencje, jak również specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia oraz oświetlenia. Oferta obejmuje także projektowanie, wykonawstwo oraz serwisowanie stałych instalacji audiowizualnych w różnego rodzaju obiektach. Brill AV Media ma siedzibę w Warszawie przy ulicy Kolejowej 9/11, a także oddział w Krakowie. AV Media działa także w Czechach oraz na Węgrzech.

Jak podaje http://www.meetingplanner.pl w ciągu ostatniego roku firma zatrudniła nowych pracowników oraz dokonała zakupów sprzętu. Zanotowano także 55-procentowy wzrost przychodu, przy podobnej liczbie realizacji, co rok wcześniej.
To wszystko wpłynęło na decyzję o budowie nowego biura wraz z powierzchnią magazynową ponad 3-krotnie większą od dotychczasowej. Realizacja inwestycji już się rozpoczęła. Część magazynowa ma być dostępna od końca wakacji tego roku. Znajdzie się w niej także przestrzeń na usługi powiązane z techniką eventową, jak scenografia czy animacje.

W związku z rozwojem dokonano także zakupu sprzętu, o łącznej wartości 1,5 mln zł, które zasiliły dział oświetlenia, który wzbogacił się o ponad 150 nowych urządzeń, w tym 60 ruchomych głów Robe BMFL Spot i Robe LedWash 600 plus, i dział nagłośnienia, do którego trafiły mikrofony Shure QLXD, konsolety cyfrowe MIDAS M32, A&H DLIVE S5000, głośniki Pol-Audio LA41 oraz mikrofony mównicowe.

Natomiast dział multimediów został wyposażony w kolejne media serwery Christie Pandoras Box PK5 quad, procesor video Barco S3 Tri-combo, projektory laserowe Panasonic o mocy 12.000 ANSI, monitory 55-75”, wielkoformatowe ekrany Stumpfl, miksery streamingowe Roland V50HD, kamery video 4K Sony, profesjonalne kamery PTZ Panasonic oraz 200 m czarnej konstrukcji aluminiowej Milos i wiele innych urządzeń.

Kluczowym projektem jaki firma realizowała w minionym roku, była obsługa konferencji COP24 w Katowicach. Trzeci szczyt klimatyczny w Polsce zorganizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie był jednocześnie pierwszym obsługiwanym od strony AV przez polskiego dostawcę – Brill AV Media. Przy budowie i aranżacji terenu konferencji pracowało prawie 2000 osób, przygotowania trwały 60 dni, rozpoczęły się bowiem 28 września 2019.

Firma realizowała także projekty związane z rynkiem internetowym, takie jak GonKon, czyli pierwsze wydarzenie związane z YouTubem w Polsce, E–sportowe Akademickie Mistrzostwa Polski (e-ampy), Ninja’s Night Shift czy w ramach grupy oneAVteam – Future Port Prague – pierwszy tak wizjonerski festiwal międzynarodowy, na którym zaprezentowane zostały najnowocześniejsze technologie z całego świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.