EuroSkills Gdańsk 2023 wyłoni najlepszych kucharzy, cukierników i recepcjonistów

0
784

Od 5 do 9 września 2023 roku na terenie stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk, hal kongresowo-wystawienniczych Amber Expo i terenach im przyległych odbędzie się EuroSkills Gdańsk 2023. Jest to międzynarodowe wydarzenie skupiające setki młodych profesjonalistów z całej Europy, którzy rywalizują o tytuł najlepszego w Europie w swojej dziedzinie.

Polska ma zaszczyt gościć tę prestiżową imprezę po raz pierwszy. Ponad 600 zawodników z 32 krajów będzie brało udział w 43 konkurencjach, w tym m.in. kucharze, cukiernicy czy recepcjoniści.

Ale EuroSkills to nie tylko konkurs. Widzowie będą mieli okazję doświadczyć wielu niespodzianek, w tym stref „Try a skill”, paneli dyskusyjnych i targów szkół oraz koncertów. Imprezę rozpocznie widowiskowa ceremonia otwarcia, podczas której odbędzie się parada narodowych drużyn, a zakończy ceremonia wręczenia medali.

Dla widzów będzie możliwość śledzenia zmagań konkursowych i spróbowania swoich sił w strefach „Try-a-Skill”. To doskonała okazja, aby zachęcić młodych ludzi do rozwijania swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności, które mogą przyczynić się do przyszłej kariery zawodowej.

EuroSkills Gdańsk 2023 jest organizowane przy współpracy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, WorldSkills Poland, WorldSkills Europe, Miasta Gdańsk i AmberExpo Gdańsk. Zachęcamy do rejestracji na stronie wydarzenia, aby mieć możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej informacji na stronie: euroskills2023.org

REJESTRACJA:

http://wydarzenia.frse.org.pl/ankieta/905914/euroskills-gdansk-2023-rejestracja.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.