Dziś ponownie otwarto Hotel Polonia Palace w Warszawie

0
388

Historyczny Hotel Polonia Palace po przerwie ponownie przyjmuje gości. Od 17 września można rezerwować pokoje i sale konferencyjne.

Hotel zamknięto w związku z pandemią, jednakże ten czas został wykorzystany na przeprowadzenie modernizacji zaplecza technicznego, a także niezbędnych renowacji wnętrz oraz wymiany roślin, w tym słynnych palm. Na gości czekają ich ulubione, przytulne pokoje w 5 kategoriach, apartamenty, a także nowości kulinarne. Hotel działa zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi.

„Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani” – mówi Paweł Lewtak, Dyrektor Hotelu Polonia Palace, który w czerwcu tego roku odebrał prestiżową nagrodę Hotel Manager of the Year 2021, przyznawaną przez EHMA, European Hotel Management Association. „Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Bardzo nam miło. Jesteśmy klasycznym hotelem, z tradycyjnym podejściem do gościnności i wierzymy w bezpośredni kontakt. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni.”

Reklama

Hotel Polonia Palace, znajdujący się w centrum Warszawy, posiada 206 pokoi, 10 sal na eventy o różnym charakterze, restaurację Polonia, Lobby Bar i część fitness z siłownią, sauną oraz gabinetami masażu. Otwarty w 1913 roku obiekt jest wpisany na listę warszawskich zabytków, jednakże wnętrza są bardzo nowoczesne, a udogodnienia dostosowane do aktualnych oczekiwań gości. Polonia Palace wraz z hotelami MDM i Metropol należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!