Dziś ponownie otwarto Hotel Polonia Palace w Warszawie

0
1009

Historyczny Hotel Polonia Palace po przerwie ponownie przyjmuje gości. Od 17 września można rezerwować pokoje i sale konferencyjne.

Hotel zamknięto w związku z pandemią, jednakże ten czas został wykorzystany na przeprowadzenie modernizacji zaplecza technicznego, a także niezbędnych renowacji wnętrz oraz wymiany roślin, w tym słynnych palm. Na gości czekają ich ulubione, przytulne pokoje w 5 kategoriach, apartamenty, a także nowości kulinarne. Hotel działa zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi.

„Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani” – mówi Paweł Lewtak, Dyrektor Hotelu Polonia Palace, który w czerwcu tego roku odebrał prestiżową nagrodę Hotel Manager of the Year 2021, przyznawaną przez EHMA, European Hotel Management Association. „Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Bardzo nam miło. Jesteśmy klasycznym hotelem, z tradycyjnym podejściem do gościnności i wierzymy w bezpośredni kontakt. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni.”

Hotel Polonia Palace, znajdujący się w centrum Warszawy, posiada 206 pokoi, 10 sal na eventy o różnym charakterze, restaurację Polonia, Lobby Bar i część fitness z siłownią, sauną oraz gabinetami masażu. Otwarty w 1913 roku obiekt jest wpisany na listę warszawskich zabytków, jednakże wnętrza są bardzo nowoczesne, a udogodnienia dostosowane do aktualnych oczekiwań gości. Polonia Palace wraz z hotelami MDM i Metropol należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.