Drukarka fiskalna i platforma POS w jednym urządzeniu? To możliwe!

0
599
Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Niezbędnym wyposażeniem każdego nowoczesnego biznesu jest dziś zestaw POS. Jednak nie każdy przedsiębiorca może sobie na niego pozwolić. Często zakup ten wiąże się ze zbyt wysokimi kosztami, sięgającymi nawet kilku tysięcy złotych, a dodatkowo ogranicza go niewielka przestrzeń w lokalu.  Z pomocą przychodzi Vero – urządzenie łączące drukarkę fiskalną online, platformę sprzedażową POS oraz zainstalowaną aplikację sprzedażową GoPOS, która zapewnia także integrację z terminalem płatniczym. Innowacyjne rozwiązanie All in One jest zupełną nowością w ofercie firmy Posnet. Wyróżniają go niewielkie i kompaktowe wymiary oraz najatrakcyjniejsza cena na rynku, w porównaniu do tradycyjnych zestawów POS. Jakie jeszcze jest Posnet Vero?

Pełen POS w cenie Twojej kasy?

Część przedsiębiorców, wybierając narzędzia do prowadzenia sprzedaży, w dalszym ciągu decyduje się na kasy. Niższe koszty, w porównaniu do tradycyjnych zestawów POS, mogą pozornie wydawać się większą korzyścią. W praktyce jednak, kasy to znacznie więcej wad niż zalet. Ograniczają dostęp do zaawansowanych raportów, integracje z innymi urządzeniami czy pracę na otwartych rachunkach – a to tylko część minusów. A co, gdyby istniało rozwiązanie, łączące wszystkie elementy POS w jednym, a do tego kosztowało tyle samo, co Twoja kasa? Z Vero staje się to całkowicie możliwe! 

Vero prawdziwym ratunkiem dla przedsiębiorców

Nowe urządzenie od Posnet jest pierwszym z rodziny urządzeń SAOI – systemów All in One – która obejmuje kompleksowe rozwiązania fiskalne oraz kompaktowe POSy, działające w oparciu o system Android 11. Vero oferuje podobne rozwiązania, co najbardziej rozbudowany system POS, ale wszystko mieści w zaledwie jednej obudowie. Sprzęt stanowi połączenie drukarki fiskalnej, platformy POS, systemu sprzedażowego GoPOS, który zapewnia także integrację z terminalem płatniczym. Dzięki temu zajmuje niezwykle mało miejsca i zmieści się tak naprawdę w każdym punkcie. Urządzenie w całości produkowane jest przez firmę Posnet – lidera wśród producentów urządzeń fiskalnych na rynku – co zapewnia jego technologiczną stabilność i gwarancję przez cały okres użytkowania.

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

 

Ergonomia i oszczędność jakich potrzebujesz

Potrzeby współczesnego rynku i problemy z jakimi mierzą się dziś przedsiębiorcy, zwłaszcza w kontekście wysokiej inflacji, rosnących stóp procentowych i post-pandemicznych problemów gospodarki, stały się głównym motywem do stworzenia zupełnie nowej i innowacyjnej drukarki fiskalnej. Jedną z głównych korzyści urządzenia są znacznie niższe koszty, niż w przypadku kompletowania całego zestawu oddzielnie. Jak wygląda to konkretnie? Kompleksowy zestaw dla małego punktu obejmuje: drukarkę fiskalną, której cena wynosi średnio 2999 zł oraz terminal POS, który kosztować może ok. 1790 zł. Do tego dochodzi jeszcze opłata za aplikację sprzedażowa, w licencji rocznej lub miesięcznej. W przypadku Vero przedsiębiorca wszystko, co niezbędne zyskuje tak naprawdę w jednym urządzeniu. Jego cena obejmuje jedynie jednorazową opłatę 1999 zł za drukarkę oraz miesięczny abonament w wysokości od 100 zł na wynajem platformy POS i subskrypcję aplikacji sprzedażowej. Warto dodać, że na zakup drukarki obowiązuje odliczenie 700 zł w Urzędzie Skarbowym. Niskie koszty na start oraz zaawansowane możliwości urządzenia z pewnością docenią właściciele małych lub średnich punktów sprzedażowych. Vero powstało z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy prowadzą niewielkie punkty gastronomiczne, handel detaliczny i lokale usługowe. 

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Jedno urządzenie, a pełne możliwości Twojego POS

Posnet Vero jest niezwykle lekkie i poręczne. Zostało wyposażone w ekran dotykowy 10,1‘ o rozdzielczości 1280×800 i 16 mln kolorach. Posiada także wrzutowy mechanizm drukujący i 60 m rolkę papieru. Sprzęt spełnia standardy nowoczesnego urządzenia fiskalnego – posiada komplet niezbędnych interfejsów (WiFi, bluetooth, ethernet czy wyjście USB) i bez problemu umożliwia podłączenie terminala płatniczego, szuflady kasjerskiej, wagi, terminalu płatniczego czy skanera kodów kreskowych. Poza tym, jako jedno z pierwszych urządzeń w Polsce, ma także możliwości wysyłania e-paragonu, a w niedalekiej przyszłości – przyjmowania płatności zbliżeniowych dzięki technologii NFC.

System, która współgra z Vero doskonale

Vero jest w pełni kompatybilne z systemem GoPOS. Dzięki temu możesz korzystać z najlepszej aplikacji sprzedażowej o prostym i intuicyjnym interfejsie. System pozwoli Ci przyjmować zamówienia błyskawicznie, w zaledwie 3 kliknięciach. Poza tym zyskasz wgląd do najbardziej przydatnych raportów na temat swojej sprzedaży, czy pracy personelu, a dzięki integracji z terminalami płatniczymi przyspieszysz procesowanie płatności. Oprogramowanie możesz dowolnie rozbudowywać o kolejne przydatne rozwiązania, zgodnie z potrzebami Twojego biznesu. 

Posnet Vero powstało z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy poszukują narzędzi kompleksowych, nowoczesnych i atrakcyjnych cenowo. Więcej o nim dowiesz się, odwiedzając stronę GoPOS

Fot.: Materiały prasowe GoPOSZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.