Charakterystyka rynku spotkań po pandemii

0
845

W dniu 13 i 14 lipca o godz. 15.00 odbędą się dwa pierwsze warsztaty praktyczne prowadzone w ramach projektu „Zarządzanie w branży MICE”, realizowanego na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online. Pierwszy warsztat pt. „Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID 19” poprowadzi Anna Jędrocha, a drugi pt. „Charakterystyka rynku spotkań po pandemii” Anna Górska.

Cykl szkoleń „Zarządzanie w branży MICE” to 10 kursów. Każdy kurs składa się z dwóch części: teoretycznej (1,5 godz.) oraz praktycznego warsztatu (1 godz.), zakończone testem kompetencyjnym i wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Każde szkolenie jest przeprowadzane przez doświadczonego eksperta-praktyka, związanego z branżą MICE min. 10 lat. Szkolenia mogą być realizowane pojedynczo albo w pakiecie, dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorów. Uczestnik, który zdecyduje się na pakiet 10 szkoleń, na zakończenie będzie zobowiązany oprócz wypełnienia testów do złożenia indywidualnej pracy pisemnej. Po pozytywnej weryfikacji 10 testów i pracy pisemnej uczestnik otrzyma certyfikat „Event Managera” AKADEMII SKKP.

Projekt jest komplementarny z rekomendacją wydaną uchwałą z dn. 29.11.2020r. przez Sektorową Radę ds. Kompetencji – Turystyka. Po przeprowadzeniu analizy stanu sektora z punktu widzenia potrzeb kompetencyjnych Rada wydała rekomendacje, identyfikujące Zarządzanie w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry), jako nowy obszar. Jest to odpowiedzią na trend związany ze wzrostem znaczenia turystyki biznesowej.

Warsztaty będą realizowane za pośrednictwem platformy evenea.pl. Zaproszenie na warsztaty z linkiem do rejestracji zostanie wysłane do wszystkich użytkowników, zarejestrowanych na platformie Akademia SKKP online. Obecnie na platformie zarejestrowanych jest już ponad 150 użytkowników.

13 lipca 2021 godzina 15.00 „Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID 19”
14 lipca 2021 godzina 15.00 „Charakterystyka rynku spotkań po pandemii”

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.