Best Western wzbogaci portfolio o kolejne polskie hotele

0
1085
Jedna z największych międzynarodowych sieci hotelowych przejmuje czterogwiazdkowy rzeszowski hotel Ferdynand Principe. Już niedługo obiekt będzie funkcjonował pod szyldem Best Western Premier.

Principe będzie pierwszym podkarpackim hotelem marki Best Western Premier. Obiekt znajduje się w samym centrum Rzeszowa i jest nastawiony zarówno na turystów, jak i osoby podróżujące służbowo. Dzięki doskonałej lokalizacji odwiedzający mają dostęp do znajdujących się w pobliżu restauracji, kawiarni, muzeów i galerii.

Hotel oferuje 27 pokoi w standardzie DeLuxe, które zostały wyposażone w telewizory LED, telefony, sejfy, klimatyzację, ekspresy do kawy, darmowy dostęp do internetu oraz komfortowe łóżka w rozmiarze queen size. Na terenie należącym do hotelu znajduje się także monitorowany parking naziemny i garażowy.

W hotelowym budynku mieści się restauracja „Capella” oraz „Espresso Coffee & Bar”, który oferuje przekąski, desery i napoje. Dla gości biznesowych przeznaczono natomiast doskonale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt centrum konferencyjne o powierzchni 200 m2, które można podzielić na trzy mniejsze sale konferencyjne.

Do amerykańskiej sieci, oprócz wspomnianego Ferdynand Principe, dołączy także gotowy do użytku hotel we Wrocławiu, również pod szyldem Best Western Premier. Obiekt w stolicy Dolnego Śląska jest uatrakcyjniony specjalnie zaprojektowanym muralem przez studentkę Akademii Sztuk Pięknych, Katarzynę Radek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.