BeerWall – letni sezon na ogromny zysk

0
888
Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Sezon letni tuż za rogiem, do którego większość restauratorów i lokali jest już przygotowana. W społeczeństwie widać chęć socjalizacji i pojawienie się mody na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jest to świetny znak dla lokali z ogródkami gastronomicznymi, które oferują między innymi napoje alkoholowe gaszące pragnienie w słoneczne dni.

Jak ugasić pragnienie, a nie działanie lokalu
Utrzymać się na rynku nie jest prosto. Dziś, aby prowadzić modny, dobrze prosperujący lokal potrzebny jest świeży pomysł i dobra lokalizacja, a do tego obsługa, która stworzy jego klimat. Podczas ciepłych miesięcy najbardziej atrakcyjnymi miejscami dla klientów są ogródki gastronomiczne. Poszukują w nich cienia i orzeźwienia. Ich posiadanie wiąże się jednak z dodatkową przestrzenią do obsługi.

Wiele lokali wychodzi z założenia, iż klient musi sam podejść do baru stanąć w kolejce i zamówić napój, piwo czy drinka. Praktycznie tylko w restauracjach a la carte czekamy na obsługę stolika. Każdy z nas wie, że nie ma nic gorszego niż długie oczekiwanie na pojawienie się kelnera, bądź kelnerki, w momentach kiedy ogródek jest pełen klientów. Gdzie poszukiwać wyjścia z sytuacji, aby nie zniszczyć opinii o lokalu? W BeerWall-u.

Szybka samoobsługa bez kolejek
Dziś samoobsługa to paradygmat życia. W lokalach gastronomicznych daje olbrzymią swobodę, a w podłożu psychologicznym jest to również szansa na zwiększoną konsumpcję. Tak też działa nowe rozwiązanie od LSI Software jakim jest instalacja BeerWall. Jest to ściana z kranami, przeznaczona do samoobsługowego nalewania różnego rodzaju trunków.
Dostępność nawet 12 kranów, z których każdy serwuje oddzielny alkohol, pozwala zniwelować kolejki praktycznie do zera. Bo równocześnie nawet 12 klientów może się obsłużyć samemu.

Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Piwne eksperymentowanie
BeerWall niesie za sobą nowe doświadczenia i otwarcie na eksperymenty. Jest to dodatkowa wartość dla klienta, ponieważ to on decyduje jaką ilość piwa naleje do szklanki. Nie jest zmuszony zamówić nieznanego piwa 0,3L czy 0,5L, które może mu nie smakować, co będzie skutkowało dysonansem, zdegustowaniem i poczuciem straconych pieniędzy. Daj mu szansę spróbować wszystkich! Dzięki takiemu rozwiązaniu otwieramy szeroką drogę do eksperymentowania. Możemy zachęcać klientów do próbowania różnych wersji piw, a nawet mieszania ich ze sobą. Kto wie, może klienci odnajdą swoje nowe ulubione nuty smakowe właśnie w Twoim lokalu!

Mieszanie (ang. Blend) rodzajów piwa nie od dziś jest świetną przygodą dla klienta. Mogą łączyć ze sobą różne smaki, rodzaje czy kraje pochodzenia. Różnorodność dostępnej oferty zależy tylko od Ciebie. Popularne są na przykład połączenia piw pszenicznych i ciemnych lagerów. BeerWall pozwala na to w 100%. Możemy nalać dowolne proporcje piwa w ulubionych konfiguracjach i smakach.

Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Karta, aplikacja – Akcja!
Aby korzystać z BeerWall-a należy przy pierwszej wizycie w lokalu poprosić obsługę o rejestrację karty prepaid, którą uzupełniamy środkami pieniężnymi i to ona będzie naszym kluczem do ściany piwnej. Wpłata środków może odbywać się w lokalu, bądź za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, spersonalizowanej dla danego lokalu.

Aplikacja jest sprzężona z systemem gastronomicznym od LSI Software, co daje pełną kompatybilność rozwiązań, ponieważ ciągle obracamy się w jednym środowisku bez problemów z parowaniem sprzętu. Jakie są dodatkowe funkcje aplikacji? W aplikacji od LSI mamy praktycznie nieograniczoną przestrzeń. Możemy zawierać informacje dla klientów na temat piwa, jak i jego historię. Opisywać specjalne promocje i wydarzenia. Ciekawą możliwością jest stymulowanie klientów za pomocą programów lojalnościowych. Wszystkie te narzędzia prowadzą do szybkiego wzrostu zainteresowania, który mocno zwiększa sprzedaż.

Podsumowując – przedsiębiorcy, którzy otworzą się na nowe technologie takie jak BeerWall, mogą zbudować znaczącą konkurencyjność na rynku i stać się niedoścignieni. Jakość i innowacyjna technologia to przepis na sukces, który zawsze przeradza się w bardzo duży wolumen sprzedaży, a co za tym idzie – świetny zysk. LSI Software stawia na nowoczesne rozwiązania i z chęcią pomoże w doborze odpowiednich narzędzi dla twojego biznesu.
Sprawdź już teraz, jak BeerWall sprawdza się w krakowskim NalejSe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.