Akcja charytatywna hotelarzy – 100% sukcesu w 2 godziny!

0
1125

Wczoraj ogłosiliśmy akcję charytatywną hotelarzy i na odzew nie musieliśmy długo czekać. Zrealizowaliśmy cel w zaledwie 2 godziny! Idziemy za ciosem i stawiamy dodatkowe wyzwanie, tym razem ostatnie w ramach naszej akcji. Przeczytaj uważnie, nadal potrzebujemy Twojej pomocy!

Łączymy trzy wydarzenia, konferencję Hotel Meeting, Hotelowe Xmas Party oraz akcję charytatywną Hotel Super Heroes. Z racji tego, że konferencja pierwszy raz odbędzie się w Krakowie, postanowiliśmy wesprzeć lokalny ośrodek. W wyborze pomogła nam Anna Gasińska, dyrektorka zarządzająca m.in. Wawel Queen Hotel, która w poprzednich latach organizowała wspólnie z krakowskimi hotelarzami podobną akcję.

Dziś chcemy pomóc dzieciom nieco starszym z drugiej krakowskiej placówki. Zatem zaczynamy drugi etap akcji i szukamy chętnych do zakupu prezentów dla dzieci z listy poniżej.

Komu pomagamy?
Naszego wsparcia potrzebuje Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa”, które zapewnia obsługę sześciu placówek opiekuńczo-wychowawczych typu specjalistyczno-terapeutycznego oraz jednej placówki typu socjalizacyjnego. W skład Centrum wchodzą m.in. dwie placówki mieszczące się obok siebie, w których zamieszkuje łącznie 28 wychowanków, w tym maluszki od 0-4 lat, nieletnie matki ze swoimi dziećmi oraz dzieci od 7 – 17 roku życia. Pierwsza placówka otrzyma w pełni naszą pomoc, teraz czas na drugą.

Jak możesz pomóc?
Poprosiliśmy dyrektora placówki, by przygotował listę prezentów jakimi moglibyśmy obdarować przebywające tam dzieci. Wybierz z listy dziecko i prezent, który chcesz kupić i dostarczyć. Napisz do nas, potwierdzimy czy dany prezent nie jest już kupiony przez inną osobę. Zrób zakupy i wyślij prezent na ustalony z nami adres. Na zgłoszenia czekamy już dziś, a zakupy muszą trafić do Krakowa nie później niż 8 grudnia.

Jak się skontaktować?
Jeśli chcesz pomóc napisz do nas maila [email protected]. Pomóc mogą prywatne osoby, ale liczymy też na zaangażowanie firm, które mogą zafundować prezenty dla kilku dzieci. Wszystkich wyróżnimy na łamach naszego portalu lub zapewnimy anonimowość, jeśli będzie taka prośba.

Lista dzieci i prezentów
1. Jakub – lat 8-. Gra na PS4 z autami
2. Nicola – lat 12 – zestaw kosmetyków- pielęgnacja twarzy. Książka – „12 zagadek kryminalnych”
3. Patrycja – lat 11 – paleta do malowania + zestaw do szkicowania.
4. Grzegorz – lat 13 – słuchawki bezprzewodowe z efektem świetlnym.
5. Bartłomiej- lat 11- gry na PS4 zręcznościowe.
6. Natalia – lat 14 – Pokrowiec na gitarę klasyczną- półtwardy.
7. Wiktoria – lat 12- zestaw do karaoke
8. Kacper lat 14 – komplet pościeli 140/200cm, kolor zielony, ew. z motywem komputerowym.
9. Oskar – lat 15- głośnik bluetooth.
10. Sebastian- lat 13 – tło fotograficzne kolor zielony.
11. Eliza – lat 17- Zestaw do ćwiczeń gimnastycznych. (Mata, hantle, lub inne)
12. Sławek – 8 lat – konsola do gier Mini Retro 3′ ekran- Pad.
13. Joanna – 7 lat – ukulele.
14. Wiktoria – lat 17 – kosmetyki do makijażu, płyn micelarny

Drugoplanowym działaniem jest także zakup drobnego sprzętu jaki przydałby się samej placówce do lepszego funkcjonowania. Większość rzeczy zdobyliśmy już wczoraj, została dosłownie garstka. Oto one.

Potrzeby placówki:
1. Obrusy świąteczne duże, dekoracje świąteczne np. wieńce na drzwi itp.
2. Słodycze (batoniki czekoladowe, żelki, krem orzechowy do pieczywa, kakao, czekolada mleczna, cukierki np. mieszanka krakowska)

Prosimy wszystkich o zaangażowanie się w tę akcję i pomoc nawet w najdrobniejszym zakresie. Na koniec najważniejszy będzie uśmiech obdarowanych prezentami dzieci. Czekamy na kontakt od Was. Piszcie na adres [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.