5 lat Uber Eats w Polsce

0
1179

5 lat, ponad 100 miast oraz przeszło 6000 restauracji, z których można zamawiać posiłki. Z okazji swoich urodzin Uber Eats przygotował dla swoich użytkowników wiele promocji.

Do końca tego tygodnia można skorzystać z 40% zniżki na całe menu z wybranych restauracji – a kolejne będą ogłaszane wkrótce! Aplikacja zabiera także użytkownika w sentymentalną podróż w przeszłość, pozwalając przejrzeć historię swoich zamówień i ciekawe statystyki.

Uber Eats wystartował w Warszawie w lutym 2017 roku, ze 150 partnerami restauracyjnymi w ofercie. W kolejnych latach zwiększała się zarówno liczba miast, jak i lokali współpracujących z platformą. Po 5 latach, z usług Uber Eats można skorzystać w ponad 100 lokalizacjach w Polsce oraz zamawiać swoje ulubione potrawy z przeszło 6000 lokali. Gdybyśmy chcieli spróbować codziennie zamawiać z innej restauracji w kraju, potrzebowalibyśmy kolejnych 5 lat na sprawdzenie wszystkich.

Z okazji swojego jubileuszu Uber Eats przygotował dla użytkowników podsumowanie historii ich zamówień. Dzięki niemu można nie tylko przypomnieć sobie, jakie było pierwsze złożone zamówienie, ale także ile zaoszczędziliśmy czasu na gotowaniu, skąd zamawialiśmy najczęściej i jaką kategorię jedzenia lubimy najbardziej.

Promocje urodzinowe dla użytkowników będą dostępne przez najbliższych 5 tygodni. Co tydzień ogłaszana będzie kolejna odsłona wspólnego świętowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.