14. edycja Smart City Forum odbędzie się we Wrocławiu!

0
808
Fot.: Materiały prasowe The Bridge Wroclaw MGallery

Smart City Forum jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. Najbliższa edycja odbędzie się już 14 i 15 czerwca we wrocławskim hotelu The Bridge Wroclaw MGallery.

14. edycja kongresu Smart City Forum

Smart City Forum jest najważniejszą, jeśli chodzi o skalę i zaplecze merytoryczne, inicjatywą poświęconą inteligentnym miastom. Co roku prezentowane są w jego trakcie innowacyjne rozwiązania sprawdzające się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wydarzenie gromadzi decydentów szczebla krajowego, administracji samorządowej oraz ekspertów z branż takich jak: transport, budownictwo, bezpieczeństwo, energetyka, zarządzanie danymi czy usługi publiczne.

14. edycja Smart City Forum odbędzie się w hotelu The Bridge Wroclaw MGallery w dniach 14 i 15 czerwca. W wydarzeniu można również wziąć udział online.

Podczas nadchodzącej edycji uczestnicy porozmawiają o wykorzystaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu miastem m.in. w czasach pandemii i kryzysu. W programie są również tematy dotyczące e-usług w samorządach, ekologii i nowoczesnego transportu miejskiego. O wartość merytoryczną spotkania dba Rada Programowa pod przewodnictwem Macieja Bluja, eksperta w dziedzinie rozwiązań smart city, Wiceprezydenta Miasta Wrocławia w latach 2007-2018. Honorowym Przewodniczącym Rady Programowej jest Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia.

Konkurs Smart City

Wydarzeniu towarzyszy konkurs mający na celu popularyzację osobowości i przedsięwzięć, które w znaczący sposób przyczyniły się do promocji rozwiązań, służących budowie inteligentnych miast w Polsce, oraz miast realizujących tę ideę. Nagrody zostaną rozdane w następujących kategoriach: Człowiek Roku, Dostawca rozwiązań Smart City, Smart City Solution, Smart City do 30. tys. mieszkańców, Smart City do 100 tys. mieszkańców, Smart City od 100 do 300 tys. mieszkańców oraz Smart City powyżej 300 tys. mieszkańców. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się pierwszego dnia Smart City Forum.

– The Bridge to idealne miejsce spotkań dla wszystkich, którym bliska jest idea „smart city”, nie tylko ze względu na nowoczesne przestrzenie konferencyjne i możliwości streamingowe. Nasz obiekt jest w pełni zautomatyzowany i korzysta z wielu rozwiązań przyjaznych środowisku, takich jak stacje do ładowania aut elektrycznych. Jesteśmy też jedynym hotelem we Wrocławiu posiadającym międzynarodowy certyfikat LEED typu Gold, który jest potwierdzeniem, że nasza inwestycja spełnia rygory zrównoważonego rozwoju – mówi Marta Stawinska-Janiec, dyrektor ds. rozwoju biznesu w The Bridge Wrocław MGallery.

14. edycja Smart City Forum to również świetna okazja, by połączyć wizytę biznesową z wypoczynkiem we Wrocławiu. Na uczestników kongresu czeka specjalna oferta na noclegi w The Bridge Wrocław MGallery z możliwością przedłużenia pobytu na długi weekend czerwcowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.