Holiday Inn Express Mokotów ma już swojego dyrektora

0
1039

Jolanta Wiśniewska została dyrektor generalną powstającego na Służewcu Holiday Inn Express Mokotów. Wcześniej związana była z hotelem Holiday Inn Express Airport, gdzie pełniła funkcję zastępcy dyrektora generalnego. 

Jolanta Wiśniewska pracę w hotelarstwie rozpoczęła w hotelu Bristol w Warszawie, gdzie przez dwa lata pracowała jako kierownik recepcji, a od 2004 roku przez sześć lat jako kierownik działu recepcji i obsługi gości. Współpracę z Bristolem zakończyła w 2013 roku na stanowisku room division manager. Następnie w latach 2013-2015 pełniła funkcję room division managera w Warsaw Plaza Hotel. Później przez dwa lata do końca 2017 roku, była reservation & revenue office managerem w Radisson Blu Sobieski. W 2018 roku została zastępcą dyrektora generalnego Holiday Inn Express Airport.

Reklama

Otwarcie Holiday Inn Express Mokotów zaplanowano w 2019 roku. Będzie siedmiopiętrowym hotelem, który zaoferuje 167 pokoi, podziemną halę garażową oraz kilka sal konferencyjnych. Na parterze znajdować się będzie charakterystyczne dla obiektów marki Holiday Inn Express open lobby. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AGK z Warszawy.

Holiday Inn Express to druga inwestycja hotelowa, w którą zaangażowała się Grupa Kapitałowa 5th Avenue Holding S.A. Równolegle, w tej samej części miasta, u zbiegu ulic Gintrowskiego, Cybernetyki i Obrzeżnej, realizowany jest projekt Holiday Inn Warszawa Mokotów. Obie marki należą do InterContinental Hotels Group (IHG).

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!