Zmiany w zarządzie Wakacje.pl

0
1497

Od początku grudnia do zarządu Wakacje.pl S.A. dołączyli Damian Ozga, odpowiadający za obszar produktowy i sieci franczyzowe, oraz Katarzyna Walczak, zarządzająca obszarem marketingu. Obydwoje wchodzą również w skład Zespołu Zarządzającego Wakacje.pl. Damian Ozga został powołany na nowo utworzone stanowisko wiceprezesa zarządu, a Katarzyna Walczak, dyrektor marketingu w spółce, została członkiem zarządu.

Damian Ozga dołączył do Wakacje.pl w 2018 roku po tym, jak spółka nabyła 100 proc. udziałów spółki My Travel, którą Ozga stworzył – informuje tur-info.pl.

Jak mówił dla portalu tu-info.pl prezes zarządu Wakacje.pl Grzegorz Górzny, Damian Ozga zarządza relacjami z partnerami biznesowymi, a także  rozwijającą się siecią prawie 400 salonów stacjonarnych skupionych pod trzema markami – Wakacje.pl, My Travel i Wakacyjny Świat.

– Tym stanowiskiem chcę podkreślić wagę tych strategicznych obszarów w naszej spółce. Przez 1,5 roku współpracy Damian skutecznie zarządzał powierzoną mu częścią naszego biznesu, udowadniając wysokie kompetencje i wnosząc doświadczenie zdobyte przez wiele lat obecności w turystyce zorganizowanej, w tym jako twórca i prezes My Travel – mówił Dariusz Górzny, prezes zarządu Wakacje.pl.

– Niezwykle cenię Katarzynę za innowacyjne podejście do działań marketingowych, dynamizm i wysokie kompetencje menedżerskie. Katarzyna ma ogromny wkład w zbudowanie siły i rozpoznawalności marki Wakacje.pl, którą istotnie przesunęła się w świadomości konsumenckiej na pozycję lidera. Osobiście uważam, że jest jednym z najlepszych ekspertów w obszarze zakupu mediów w naszym kraju i jestem niezwykle dumny, że jest z nami na pokładzie – mówił dla tur-info.pl Dariusz Górzny.

Zarząd Wakacje.pl S.A. tworzą obecnie prezes spółki Dariusz Górzny, wiceprezes Damian Ozga oraz dwóch członków zarządu – Przemysław Pietrzykowski i Katarzyna Walczak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.