W Kołobrzegu otwarty został Seaside Park Hotel

1
2890

Pierwszych gości przyjął właśnie nowo otwarty Seaside Park Hotel w Kołobrzegu, położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, tuż przy plaży.

Do dyspozycji gości oddano 210 komfortowych pokoi i rodzinnych apartamentów, Restaurację On-The-Wave, przestronne i bogato wyposażone Centrum Fitness, Kids Club oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200 m2. Wkrótce dostępna będzie również rozbudowana strefa Wellness & Spa, w której znajdzie się 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, sauny, jacuzzi oraz gabinety Spa. W wysokim 24-metrowym hotelowym Atrium powstaje również ścianka wspinaczkowa, z której będą mogli skorzystać zarówno dorośli jak i dzieci.

Inwestorem i operatorem hotelu jest spółka Seaside Park, wchodząca w skład grupy kapitałowej posiadającej również otwarty niedawno hotel Four Points by Sheraton w Warszawie. Za zarządzanie wszystkimi projektami odpowiedzialna jest grupa doradcza hotelAG.

Więcej o tym projekcie możecie posłyuchać w audycji TOP Hotelarze, gdzie gościem Horeca Radio był Rafał Abramczyk prezes HotelAg!

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Super że się nowe miejsca otwierają 🙂 Choć konkurencja duża, ostatnie dwa urlopy spędziłam w Aquarius hotel SPA i miejsce jest wręcz wymarzone dla mnie – sauna, zajęcia fitness, ogromna oferta zabiegów, do tego oczywiście sam hotel robi niesamowite wrażenie, nowoczesny i świetnie wyposażony. Jestem ciekawa czy ten nowy go przebije 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.