Top Hotelarze odc. 18 – Jak działają inwestorzy hotelowi w czasie kryzysu

0
1305

Jak działają inwestorzy hotelowi w czasie kryzysu? LIVE: Gośćmi programu są Karolina Kaim – Tacit Investment oraz Artur Kozieja – Europlan. Rozmawiamy o inwestycjach hotelowych, które ruszą po zakończeniu epidemii. Na powtórkę programu zaprasza Rafał Krzycki.

Karolina Kaim – ekspertka z 30-letnim doświadczeniem, współtworzyła warszawski rynek nieruchomości komercyjnych. Od kilku lat wyznacza trendy w mieszkaniowym segmencie luksusowym. Ma także unikalne kompetencje w sektorze hospitality & leisure.

Od grudnia 2014 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment. Odpowiada za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan, a także ekskluzywne projekty hotelowe: The Bridge Wrocław i Nobu Hotel Warsaw. Jest twórczynią marki High Level Sales & Marketing, która definiuje rynek nieruchomości premium w Polsce dla najbardziej wymagających klientów.

W ramach Upper Property, jako Prezes Zarządu, wspiera inwestorów od strony planistycznej i formalno – administracyjnej, maksymalizując potencjał ich nieruchomości. Wcześniej, przez 15 lat budowała i zarządzała Platan Group. W latach 1991-1999 tworzyła podstawy Jones Lang LaSalle na polskim rynku i brała udział w kierowaniu firmą.

Jest członkiem Executive Committee ULI (Urban Land Institute w Polsce), a także Ambasadorem Fundacji White Star.

Artur Kozieja znany jest jako deweloper i właściciel firmy Europlan, którą założył w 2004 r. Od tego czasu zajmuje się jednak nie tylko realizacją komercyjnych projektów mieszkaniowych, ale także działalnością na rynku hotelarskim (m.in. odpowiadał za wprowadzenie do Polski chińskiej marki Metropolo – przyp. red.). Kozieja i jego rodzina zarządzają także grupą hotelową, która powstała w 1983 roku. Obecnie w swoim portfolio posiada trzy hotele na Dolnym Śląsku oraz jeden w Krakowie.

Oczkiem w głowie inwestora jest kompleks wypoczynkowy Lake Hill Resort & Spa, który został zlokalizowany tuż u podnóża Karpacza, nad brzegiem malowniczego zalewu Sosnówka. Widok z większości okien roztacza się na piękną panoramę Karkonoszy w otoczeniu wody. Obiekt utrzymany jest w standardzie ****+ i składa się ze 173 nowoczesnych apartamentów, w pełni wykończonych i wyposażonych. Wśród elementów aranżacji znajdą się takie marki jak Villeroy & Boch, Vado, czy podłogi amerykańskiej firmy MOHAWK. Apartamenty rozmieszczone zostały w dwóch połączonych ze sobą budynkach posiadających windy.

Partnerzy audycji:

   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.