TOP Hotelarze – Michał Kozak – odc. 1 (Horeca Radio)

0
1358
Dzień rozpoczynamy od przypomnienia odcinka cyklu wywiadów pt. „TOP Hotelarze”, w którym Michał Kozak, Wiceprezes i Dyrektor Generalny w Hotelu Arłamów, opowie o inwestycjach w obiekcie, którym zarządza.


Michał Kozak swoją karierę w branży hotelarskiej rozpoczynał od recepcji w stołecznym Hotelu Twins, skąd przeniósł się do MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, z którym był związany aż przez 15 lat. W tym czasie przeszedł drogę od Specjalisty ds. Sprzedaży aż na posadę Dyrektora Generalnego. Po nieco ponad 4,5 roku piastowania eksponowanego stanowiska w obiekcie zlokalizowanym w Ożarowie Mazowieckim postanowił poszukać nowych wyzwań i wyemigrował w Bieszczady.

O podłożu tej radykalnej zmiany oraz znaczeniu eventów organizowanych w hotelu, którym obecnie zarządza szczegółowo opowiedział w październikowej audycji z cyklu „TOP Hotelarze”, w którym gośćmi są czołowe postaci w branży hotelarskiej – Prezesi, Dyrektorzy i Managerowie największych obiektów sieciowych oraz hoteli niezależnych.

„Przyszedł w moim życiu zawodowym czas na to, żeby zrewidować wszystko, co do tej pory robiłem, zobaczyć swoją perspektywę rozwoju zawodowego w okresie 5-7 lat i podjąłem takie kroki, jak w znanym powiedzeniu – rzuciłem wszystko i wyjechałem w Bieszczady!”

Michał Kozak, Wiceprezes i Dyrektor Generalny w Hotelu Arłamów

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.