TOP Hotelarze – Jerzy Podeszewski (Horeca Radio)

0
1325
Gościem najnowszej audycji z cyklu „TOP Hotelarze” jest Jerzy Podeszewski, dyrektor generalny Suntago Village, obiektu zlokalizowanego na terenie parku wodnego pod Mszczonowem. Rozmawiamy o tej inwestycji i jej kolejnych etapach.

Pobierz audycję w formacie MP3

Jerzy Podeszewski pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał ponad 25 lat temu w Szczecinie, gdzie w hotelu Radisson SAS przez 7 lat obejmował stanowisko Kierownika Konferencji i Bankietów. W kolejnych latach związany był z wieloma hotelami, w tym m.in. z hotelami marki Holiday Inn w Krakowie i Katowiach, hotelem InterContinental w Warszawie, hotelem Andel’s w Krakowie, SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, czy Baltic Plaza Hotel MediSPA & fit w Kołobrzegu. Zanim w maju 2018 roku, dołączył do HPMG, pełnił funkcję Dyrektora Generalnego w hotelu Grand Hotel Rzeszów.

„Baza noclegowa rozpoczęła się od pomysłu hotelu czterogwiazdkowego i pięciogwiazdkowego Suntago Village jest świeżym projektem, który się pojawił w zamyśle inwestora i my go realizujemy. Natomiast można powiedzieć, że nawet trzytorowo bo Village oraz hotel czterogwiazdkowy i hotel pięciogwiazdkowy idziemy w tym kierunku. Czyli tak naprawdę spotkania nasze z inwestorem, z architektami czy wyposażeniem idą w trzech kierunkach … „

Jerzy Podeszewski, dyrektor generalny Santago Village

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.