Spółka Chopin Airport Developement przejęła kolejne hotele

0
1176
Kilka dni temu światło dzienne ujrzała informacja, że CAD zamierza przejąć 100% udziałów w kapitale zakładowym Residence Management. 5 września plany te zostały zrealizowane, kiedy to w obecności premiera RP Mateusza Morawieckiego spółki Chopin Airport Developement i Qualia Development podpisały umowę.

Portfolio Chopin Airport Development poszerzyło się tym samym o dwa hotele: Golden Tulip Gdańsk Residence i Golden Tulip Międzyzdroje Residence. Prezes spółki, Gheorghe Marian Cristescu, nie krył zadowolenia:

„Patrząc na rynek hotelowy oraz rozwój naszej spółki, która w sposób bardzo dynamiczny pozyskuje kolejne obiekty hotelowe, jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że przeprowadziliśmy transakcję zakupu 100% akcji spółki Residence Management, w skład której wchodzą dwa obiekty hotelowe działające pod międzynarodową marką Golden Tulip, należącą do Louvre Hotels Group.

Cristescu poinformował też, że w wyniku najnowszego porozumienia CAD będzie posiadała w swojej ofercie aż 8 hoteli oferujących łącznie 1143 pokoi, co niewątpliwie umocni pozycję państwowej spółki na rynku.

„Staramy się wyznaczać trendy jako doświadczony podmiot, który jest nie tylko inwestorem i operatorem, ale również podmiotem realizującym transakcje nieruchomościowe na rynku hotelowym. Niewątpliwie jest to zasługa całego zespołu i jako Prezes Zarządu CAD jestem bardzo dumny, że struktura spółki, którą kieruje, została zbudowana z bardzo dobrych menadżerów, wieloletnich praktyków hotelowych, którzy utrzymują tempo naszego wzrostu” – podsumował Cristescu.

Golden Tulip Gdańsk Residence posiada 195 pokoi i apartamentów rozmieszczonych w kilkunastu kameralnych budynkach, natomiast Golden Tulip Międzyzdroje Residence ma w swojej ofercie 110 apartamentów. Oba obiekty dysponują łącznie sześcioma nowoczesnymi salami konferencyjnymi (odpowiednio: 4 w Gdańsku i 2 w Międzyzdrojach) oraz hotelowymi restauracjami, barami i strefami relaksu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.