Singapurski hotel z nowym inteligentnym systemem

0
1116
Signify to innowacyjny system mający za zadanie ułatwiać zarządzanie hotelem oraz poprawiać komfort hotelowych gości. Jeden z Singapurskich hoteli – Swissotel The Stamford Singapure – zdecydował się właśnie na jego wdrożenie.

Czym jest i jak działa Signify? To intuicyjny system, który ułatwia funkcjonowanie hotelu i pozwala zaoszczędzić energię. Dzięki jednemu przyciskowi użytkownik może dostosować do swoich potrzeb wiele parametrów, m.in. temperaturę. Ponadto integracja oświetlenia i czujników ułatwia zarządzanie obiektem menadżerom hotelu.

W celu oszczędzania energii w pokojach umieszczono czujniki, które umożliwiają automatyczne wyłączanie różnych systemów (także oświetlenia), kiedy wykryją, że pomieszczenia są puste. Pozwala to znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną. Signify usprawnia też obieg informacji i komunikację wśród personelu.

Do końca tego roku nowe oprogramowanie ma zostać zainstalowane w każdym z 1261 hotelowych pokoi. Signify N.V. jest nową nazwą spółki ogólnoświatowej grupy Philips Lighting. W Polsce nazwa ta zostanie zmieniona na początku 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.