Singapurski hotel z nowym inteligentnym systemem

0
132
Signify to innowacyjny system mający za zadanie ułatwiać zarządzanie hotelem oraz poprawiać komfort hotelowych gości. Jeden z Singapurskich hoteli – Swissotel The Stamford Singapure – zdecydował się właśnie na jego wdrożenie.

Czym jest i jak działa Signify? To intuicyjny system, który ułatwia funkcjonowanie hotelu i pozwala zaoszczędzić energię. Dzięki jednemu przyciskowi użytkownik może dostosować do swoich potrzeb wiele parametrów, m.in. temperaturę. Ponadto integracja oświetlenia i czujników ułatwia zarządzanie obiektem menadżerom hotelu.

W celu oszczędzania energii w pokojach umieszczono czujniki, które umożliwiają automatyczne wyłączanie różnych systemów (także oświetlenia), kiedy wykryją, że pomieszczenia są puste. Pozwala to znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną. Signify usprawnia też obieg informacji i komunikację wśród personelu.

Reklama

Do końca tego roku nowe oprogramowanie ma zostać zainstalowane w każdym z 1261 hotelowych pokoi. Signify N.V. jest nową nazwą spółki ogólnoświatowej grupy Philips Lighting. W Polsce nazwa ta zostanie zmieniona na początku 2019 roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!