Sebastian Stelmaszewski dyrektorem sprzedaży w Holiday Inn Łódź

0
682
Fot.: https://hilodz.com/, LinkedIn - Sebastian Stelmaszewski

Sebastian Stelmaszewski objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w hotelu Holiday Inn Łódź. Informację o tej zmianie personalnej podał na swoim profilu LinkedIn.

Stelmaszewski posiada bogate doświadczenie w sektorze hotelarskim. Przed objęciem nowego stanowiska, pracował jako Room Division Manager w tym samym hotelu od stycznia 2020 do listopada 2022. W swojej roli nadzorował główne działy hotelu, takie jak Recepcja, Rezerwacje, Sprzątanie i Utrzymanie. Był odpowiedzialny za zarządzanie przychodami, ustalanie strategii cenowej i codziennych zmian stawek w zależności od bieżącej i planowanej obsady, prognoz sprzedaży, bieżących i przyszłych cen rynkowych oraz wydarzeń odbywających się w hotelu i/lub w mieście.

Przed dołączeniem do zespołu Holiday Inn Łódź, Stelmaszewski pełnił funkcję Key Account Managera w Sheraton Poznań, należącym do Marriott International, od kwietnia 2016 do stycznia 2020. Wcześniej, od sierpnia 2015 do marca 2016, był Menedżerem Hotelu w Cristal Resort (Zdrojowa Hotels) w Szklarskiej Porębie.

Hotel Holiday Inn Łódź, w którym Stelmaszewski teraz pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży, jest czterogwiazdkowym obiektem położonym w centrum Łodzi, przy słynnej ulicy Piotrkowskiej. Hotel oferuje 127 klimatyzowanych, komfortowo urządzonych i nowocześnie wyposażonych pokoi. Hotel należy do międzynarodowej grupy hotelarskiej IHG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.