Różnice pokoleniowe, czyli jak dopasować styl zarządzania

0
1139

Różnice pokoleniowe w zespole potrafią przysporzyć spore wyzwania samym pracownikom, ale także kadrze zarządzającej. Jak więc dopasować styl zarządzania, aby różne pokolenia potrafiły ze sobą współpracować?

Na to pytanie postarają się odpowiedzieć 12 maja podczas konferencji Hotel Meeting uczestnicy panelu dyskusyjnego, który poprowadzi Krzysztof Kaliciński, konsultant, trener, doradca z firmy Blackboard Consulting i jednocześnie wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Horeca Menedżer.

Konferencja odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond Business & Spa w Gdańsku. Pełny program wydarzenia dostępny na stronie Hotel Meeting.

Panelistami tej dyskusji będą przedstawiciele różnych pokoleń, ale co ważne, wszyscy są hotelarzami:

Weronika Frymarska, kierowniczka restauracji hotelowej, Jeleń Resort & Spa
Aleksandra Nowak-Łobrów, dyrektorka ds. operacyjnych, Folwark Łękuk
Andrzej Przeniosło, dyrektor generalny, Hotel Nosselia

Bilety na konferencję Hotel Meeting dostępne są na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. Najniższa cena obowiązuje do 12 kwietnia.

Hotel Meeting to całodniowa, bardzo praktyczna konferencja, gdzie hotelarze dzielą się najlepszymi praktykami ze swoich obiektów z innymi uczestnikami wydarzenia. Po konferencji odbędzie się Hotelowe Party, czyli impreza integracyjna branży. Organizator przygotował trzy rodzaje biletów dla hotelarzy, na udział w konferencji, na udział w konferencji i Hotelowym Party oraz na udział w konferencji, Hotelowym Party i nocleg. Ilość miejsc na każdej konferencji jest ograniczona. Więcej informacji www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.