EMTG nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

0
901
Stowarzyszenie Branży Eventowej od samego początku swojego istnienia miało w swoich celach podwyższanie edukacji i świadomości rynku w branży eventowej. Od 7 lat współtworzy z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim Studium Event Management. Zajęcia prowadzone są przez akademickich wykładowców oraz ekspertów przemysłu spotkań. Wielu z nich prowadzi również zajęcia na kursach organizowanych przez Event Manager Training Group. By połączyć siły, firma, która skutecznie funkcjonuje od 2009 roku, została członkiem Stowarzyszenia.

Event Manager Training Group jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie rynku na edukację w zakresie przeprowadzania spotkań firmowych, eventów promocyjnych i wszelkich wydarzeń z zakresu branży MICE. EMTG to pierwsza w Polsce firma, oferująca tak kompleksowe szkolenie kadr branży eventowej na wielu poziomach zaawansowania oraz w różnych specjalizacjach. Podczas szkoleń otwartych i zamkniętych szkoli ponad 500 osób rocznie.

Szkolenia EMTG skierowane są do pracowników instytucji oraz korporacji, zajmujących się wydarzeniami firmowymi i marketingiem, osób zatrudnionych lub szukających zatrudnienia w agencjach eventowych, podwykonawców oraz freelancer’ów chcących założyć własną działalność gospodarczą.

Kadra dydaktyczna to wysoko wykwalifikowani trenerzy posiadający wiedzę i wieloletni staż pracy w największych polskich agencjach eventowych i firmach bezpośrednio związanych z branżą MICE. Oferowany program szkoleniowy spełnia wymagania zarówno osób zaczynających swą przygodę z eventami, jak i profesjonalistów chcących rozwijać swój warsztat.

Event Manager Training Group w Stowarzyszeniu reprezentować będzie Dorota Rogozińska – Dyrektor Zarządzająca i założycielka firmy szkoleniowej, magazynu i portalu Event Manager News, poświęconego zagadnieniom branży eventowej oraz Marketing Manager Brill AV Media. Nadzorowała zarówno projekty imprez prywatnych, jak i eventów korporacyjnych, szczególnie wydarzeń kadrowych. Realizowała m.in.: cykl spotkań ze studentami AWF w Warszawie z zakresu tworzenia własnej firmy eventowej na bazie pozyskanych środków publicznych, konferencje EventCamp wraz z SBE oraz liczne szkolenia dla klientów indywidualnych i pracowników firm, dotyczące organizacji wydarzeń na przestrzeni ostatnich 8 lat. Jest absolwentką UW oraz WSHiFM na kierunku organizacja i obsługa turystyki biznesowej.

Stowarzyszenie Branży Eventowej rośnie w siłę i przyciąga nowych członków, którym zależy, by podwyższać standardy edukacyjne i etyczne w przemyśle spotkań. Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej SBE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.