Przedstawiciele Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether nominowani do prestiżowej listy Eventex 2021!

0
820

Ponad półtoraroczna walka o przetrwanie przemysłu spotkań i wydarzeń w czasie pandemii pokazała, jak mocna jest w Polsce reprezentacja tego sektora i jak ważną rolę odgrywa on w krajowej gospodarce.

Ten czas udowodnił też, jak bardzo potrzebne jest personalne zaangażowanie i solidarne działanie na rzecz sektora. Bezprecedensowa integracja międzybranżowa, wytrwałe prowadzenie dialogu ze stroną rządową oraz nagłaśnianie bieżących problemów w przestrzeni publicznej były możliwe dzięki udziałowi dużej grupy ludzi w pracach Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Tym bardziej cieszy uznanie ich starań w tegorocznej edycji EVENTEX Index 2021 – Top100 Most Influential People in the Event Industry 2021.

Na liście nominowanych znalazła się imponująca liczba aż jedenastu przedstawicieli Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (alfabetycznie):
Łukasz Adamowicz – wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT
Żaneta Berus – członkini Stowarzyszenia Branży Eventowej SBE
Dagmara Chmielewska – prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej SBE
Marta Chmielewska – członkini Stowarzyszenia Branzy Eventowej – SBE i Klubu Agencji Eventowych SAR
Paula Fanderowska – prezes SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce
Anna Górska – wiceprezes SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce
Łukasz Klimczak – członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR oraz członek Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT
Beata Kozyra – prezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego
Olga Krzemińska-Zasadzka – prezes zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT, członkini Klubu Agencji Eventowych SAR, SKKP oraz SITE Poland
Marcin Mączyński – Sekretarz Generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego IGHP
Anna Nowakowska – MPI Poland Chapter

„Niezmiernie miła informacja, że po raz kolejny Eventex dostrzega w naszym przemyśle osoby, które pracowały i pracują nadal na rzecz odbudowy branży w czasach koronawirusa. Aż 11 osób z Polski w globalnym konkursie to duża rzecz! Przeszło półtora roku ciężkiej pracy i końca wysiłków, pomimo kilku jaskółek zmiany, nadal nie widać. Dlatego wsparcie tak zacnego konkursu jest bardzo potrzebne. Gratuluję nominowanym i życzę wszystkim jeszcze więcej energii, abyśmy z kryzysu wyszli dużo mocniejsi!”Łukasz Klimczak, członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR i członek SOIT.

„Wspólna walka o przetrwanie branży spotkań i wydarzeń nie tylko pozwoliła uzyskać wsparcie dla firm naszych branż, ale pozwoliła zbudować świadomość wśród decydentów, że sektor spotkań istnieje nie tylko jako hasło w wykazie branż. Pokazała, że targi, kongresy, konferencje, koncerty, eventy są niezbędne zarówno dla gospodarki, firm, jak i społeczeństwa oraz, że firmy i ludzie branży spotkań i wydarzeń to ich siła sprawcza, bez której wydarzenia te nie mogłyby się odbyć. Nominacja, która jest dla mnie zaszczytem, potwierdza że nasze działania są doceniane i nadal potrzebne. Teraz czeka nas ciężka praca nad odbudową sektora spotkań i wydarzeń, ale jesteśmy na to gotowi. Razem możemy więcej”Beata Kozyra, prezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

„Za nami jako branżą spotkań i wydarzeń bardzo trudny czas, ale wciąż dowodzimy, że działamy i nie przestaniemy działać zgodnie z hasłem #ZnowuSieSpotykamy. Odbudowa rynku to dziś priorytet, a solidarnie, branżowo możemy więcej. Nominacja do grona 100 najbardziej wpływowych osób branży jest wielkim zaszczytem i radością, które utwierdzają w przekonaniu, że warto być zaangażowanym i można być skutecznym w działaniu na rzecz rozwoju branży MICE”Paula Fanderowska, prezes SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

„Osoby, które nieprzerwanie i odważnie podejmowały działania na rzecz branży eventowej w trakcie pandemii, zdecydowanie poświęciły kawałek nie tylko życia zawodowego, ale też prywatnego. Walka o rynek podczas wielu godzin rozmów z organami rządzącymi, niekończące się działania podtrzymujące branżę w wierze, że „jutro będzie lepiej”, a także akcje integrujące, edukujące i promujące nasz przemysł stały się symbolem roku 2021 i nadąły początek eventom 2.0”Dagmara Chmielewska, prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej SBE.

„Przed nami proces odbudowy przemysłu spotkań. Stoi przed nami wyzwanie, ale i szansa redefinicji rynku, który w powiązaniu z szeroko pojętą turystyką ma niebagatelny wpływ na polską gospodarkę. Warto więc, aby jak najszybciej odzyskał on stabilność i mógł się dalej rozwijać. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że wyciągnęliśmy wnioski z pandemii. Dostrzegliśmy skuteczność współdziałania. Świadczy o tym fakt, że po 1,5 roku tyle stowarzyszeń z sektora MICE nadal działa razem na rzecz rynku. Nasz wysiłek i wpływ został doceniony, co cieszy i motywuje do podejmowania kolejnych inicjatyw.”Łukasz Adamowicz, wiceprezes Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT.

Na wybranych kandydatów do EVENTEX Index 2021 można głosować do soboty, 23 października br., na stronie Eventex. Wyniki zostaną ogłoszone już 1 listopada 2021.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.