Powrót LOTów do Miami

0
966

Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT znów zabierze pasażerów do Miami na Florydzie.

Dzięki poluzowaniu restrykcji wjazdowych do USA loty pasażerskie do Stanów znów są możliwe. Podróżujących do Miami z pewnością ucieszy fakt, że na słoneczną Florydę dotrą bezpośrednio lotem narodowego przewoźnika. LOT oferuje rejsy trzy razy w tygodniu, a pierwszy Boeing 787 do Miami wystartował 10 grudnia o godz. 12:05 z Lotniska Chopina w Warszawie.

– Otwarcie się rynku amerykańskiego jest kluczowe dla odbudowy ruchu pasażerskiego, a sektor lotniczy to jeden z najważniejszych stymulatorów procesów gospodarczych na świecie. Dlatego cieszymy się, że nasze Dreamlinery znów mogą latać do Stanów, wspierając tym samym międzykontynentalną mobilność pasażerów i odpowiadając na ich potrzeby. – mówi Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy LOT-u.

Połączenia z Warszawy do Miami będą realizowane w poniedziałki, środy i piątki. Lot potrwa ponad 11 godzin, a podróż odbędzie się na pokładzie nowoczesnego samolotu szerokokadłubowego – Boeinga 787-8 lub 787-9 Dreamliner.

– Od momentu oficjalnego ogłoszenia otwarcia granic przez administrację prezydenta Bidena zanotowaliśmy kilkukrotny wzrost zainteresowania podróżami do Stanów Zjednoczonych. Obserwujemy również wzmożony ruch z USA do Polski zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia, kiedy to na naszych pokładach łączymy Polonię z krajem. – dodaje Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy LOT-u.

Wpisane w pejzaż Miami długie plaże South Beach, możliwość spaceru uliczkami Art Deco Historic District z charakterystyczną pastelową architekturą i całoroczne wysokie temperatury czynią metropolię ciekawym kierunkiem urlopowym. Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają na pokład.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.