Piotr Bubnowski nowym Zastępcą Dyrektora Generalnego Hotelu Bristol

0
727

Z początkiem kwietnia Piotr Bubnowski dołączył do zespołu legendarnego Hotelu Bristol, Warsaw. Piotr jest absolwentem Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, z hotelarstwem związany jest od ponad 15 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczął w obiektach marki Hilton – pracował w hotelach w Europie oraz na Półwyspie Arabskim.

Odpowiadał m.in. za działania z obszaru gastronomii oraz za zarządzanie operacyjne. Przez ostatni rok pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora hotelu Hilton Edinburgh Carlton z 211 pokojami. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mu rozwijać jego największą pasję, czyli pracę z ludźmi.

Hotel Bristol, Warsaw to jego pracownicy. To oni zainspirowali mnie swoim poczuciem dumy i radości płynącej z faktu, że są częścią prawie 100-letniej historii, historii nie tylko samego hotelu, ale Warszawy i Polski. Perspektywa stania się częścią tego zmotywowanego Zespołu, otwartego na unikalne oczekiwania gości hotelowych, była dla mnie głównych czynnikiem, który zadecydował o tym, aby ubiegać się o stanowisko Executive Assistant Managera – powiedział Piotr Bubnowski, nowy Zastępca Dyrektora Generalnego Hotelu Bristol, Warsaw.

Reklama

Wierzę, że nadchodzący czas, który chcę zainwestować we współpracę z Hotelem Bristol, Warsaw wpłynie na dalsze ukonstytuowanie jego pozycji, jako lidera luksusowych marek hotelarskich w stolicy i w kraju – dodał.

Swój prywatny czas Piotr spędza bardzo aktywnie – jest miłośnikiem wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, uwielbia górskie wyprawy i grę w tenisa. Jest pasjonatem nowych technologii. W Warszawie chce zrealizować swoje niespełnione dotychczas marzenie – nauczyć się gry na saksofonie.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.