Piotr Bubnowski nowym Zastępcą Dyrektora Generalnego Hotelu Bristol

0
1463

Z początkiem kwietnia Piotr Bubnowski dołączył do zespołu legendarnego Hotelu Bristol, Warsaw. Piotr jest absolwentem Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, z hotelarstwem związany jest od ponad 15 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczął w obiektach marki Hilton – pracował w hotelach w Europie oraz na Półwyspie Arabskim.

Odpowiadał m.in. za działania z obszaru gastronomii oraz za zarządzanie operacyjne. Przez ostatni rok pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora hotelu Hilton Edinburgh Carlton z 211 pokojami. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mu rozwijać jego największą pasję, czyli pracę z ludźmi.

Hotel Bristol, Warsaw to jego pracownicy. To oni zainspirowali mnie swoim poczuciem dumy i radości płynącej z faktu, że są częścią prawie 100-letniej historii, historii nie tylko samego hotelu, ale Warszawy i Polski. Perspektywa stania się częścią tego zmotywowanego Zespołu, otwartego na unikalne oczekiwania gości hotelowych, była dla mnie głównych czynnikiem, który zadecydował o tym, aby ubiegać się o stanowisko Executive Assistant Managera – powiedział Piotr Bubnowski, nowy Zastępca Dyrektora Generalnego Hotelu Bristol, Warsaw.

Wierzę, że nadchodzący czas, który chcę zainwestować we współpracę z Hotelem Bristol, Warsaw wpłynie na dalsze ukonstytuowanie jego pozycji, jako lidera luksusowych marek hotelarskich w stolicy i w kraju – dodał.

Swój prywatny czas Piotr spędza bardzo aktywnie – jest miłośnikiem wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, uwielbia górskie wyprawy i grę w tenisa. Jest pasjonatem nowych technologii. W Warszawie chce zrealizować swoje niespełnione dotychczas marzenie – nauczyć się gry na saksofonie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.