Pierwsze miejsce dla Robotów Pudu

0
992
Fot.: Materiały prasowe LSI Software

W dniach 9-11 marca, po ponad dwuletniej przerwie odbyły się Targi Gastro-Hotel w Kołobrzegu dedykowane branży HoReCa. Na tym wydarzeniu LSI Software pokazało swoje popularne systemy do zarządzania w gastronomii i hotelach oraz po raz pierwszy na targach w Polsce zaprezentowało Roboty Pudu!

Wraz z początkiem 2022 roku, LSI Software zostało generalnym dystrybutorem Pudu w Polsce i kwestią czasu było pokazanie robotów szerszej publiczności. Pierwsza okazja pojawiła się już w marcu i podczas tegorocznych targów Gastro-Hotel, odwiedzający mogli bliżej przyjrzeć się urządzeniom Pudu oraz porozmawiać o ich funkcjonalności. Na targach obecne były wszystkie roboty będące w ofercie, czyli Bellabot (najpopularniejszy robot kelner), Holabot oraz Kettybot. W każdym miejscu gdzie się pojawią działają jak magnes i przyciągają do siebie ludzi – nie inaczej było tym razem. Przy stoisku LSI Software co chwile pojawiały się nowe osoby, żeby zobaczyć z bliska to osiągnięcie technologiczne – a jedną z odwiedzających była pani prezydent Kołobrzegu.

Podczas targów odbył się konkurs organizowany przez Regionalne Stowarzyszenie Turystyczno-Uzdrowiskowe Kołobrzeg pt. „ Najbardziej użyteczny, innowacyjny i przyjazny produkt w hotelarstwie i gastronomii”. Komisja konkursowa składająca się z zarządu RTSU oceniła zaprezentowane produkty podczas drugiego dnia targów, a ogłoszenie wyników odbyło się ostatniego dnia. Pierwsze miejsce i nagrodę główną Produkt Prohotel 2022 zdobyły Roboty Pudu od firmy LSI Software. Uśmiechom nie było końca!

Roboty Pudu mogą być częścią także Twojego zespołu. Skontaktuj się z nami tutaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.