Paweł Kummer – nowy operations manager w Hotelu Leonardo Royal

0
386
Fot.: Materiały prasowe Leonardo Hotels

Hotel Leonardo Royal w Warszawie, czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta, powitał nowego członka zespołu zarządzającego – Pawła Kummera. Jako Operations Manager, Kummer będzie kierował już rozpoczętymi zmianami w hotelu, w tym jego rozbudową i remontem.

Paweł Kummer, pochodzący z Gdańska, związany jest z branżą hotelarską od 2010 roku. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał jako Bellman/Concierge w gdańskim Radisson Blu, a po dziesięciu latach pracy awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego w hotelu tej samej marki w Szczecinie.

Obecnie hotel Leonardo Royal Warsaw przechodzi okres rozbudowy i modernizacji. Planowana jest między innymi rozbudowa skrzydła wieżowca JM Tower, w ramach której do użytku gości zostanie oddanych 184 nowych pokoi wraz z restauracją, barem i lobby. Ponadto, zaplanowano rozbudowę przestrzeni konferencyjnych, które będą gotowe przed wakacjami oraz kolejne etapy remontu obiektu.

Kummer komentuje swoje nowe stanowisko, podkreślając wyzwania związane z adaptacją do intensywnych zmian oraz satysfakcję z widocznego postępu w hotelu. Nino Rosenlund, City General Manager Warsaw, wskazuje na bogate doświadczenie oraz skuteczny styl zarządzania Kummera, który idealnie wpisuje się w potrzeby hotelu podczas trwających przemian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.