Paulina Moskwa nową Dyrektorką Sprzedaży w łódzkim Hotelu The Loom

0
1119

Hotel The Loom Łódź ma nową Dyrektorkę Sprzedaży. Została nią Paulina Moskwa, która wcześniej pracowała w tam przez prawie 1,5 roku jako kierowniczka sprzedaży.

Paulina Moskwa z branżą hotelową związana jest od 2013 roku. Swoje pierwsze kroki stawiała jako recepcjonistka w jednym z hoteli należących do sieci CFI Hotels Group. Po dwóch latach pracy na tym stanowisku, zyskała posadę managera obiektu.

Następnie przeniosła się do Hotelu Focus, w którym pracowała jako specjalistka ds. sprzedaży.

W końcu w październiku 2021 roku Paulina Moskwa trafiła do łódzkiego Hotelu The Loom. Najpierw była tam kierowniczką sprzedaży, jednak niedawno awansowała na stanowisko Dyrektorki Sprzedaży,

Hotel The Loom jest czterogwiazdkowym obiektem znajdującym się w centrum Łodzi. Jego dużym plusem jest atrakcyjna okolica. Usytuowany jest bowiem w sąsiedztwie Manufaktury oraz w pobliżu ulicy Piotrkowskiej i innych punktów turystycznych. Hotel oferuje gościom 76 pokoi o różnym standardzie. Dodatkowo mogą korzystać z sauny, czy sali fitness. W obiekcie znajduje się Restauracja Wątek, Lobby Bar oraz Cotton Club. Klienci biznesowi mogą liczyć na możliwość wynajęcia sali konferencyjnej lub gabinetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.