Partnerzy w całej Polsce – pomoc w zasięgu ręki

0
557
Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Oferta produktów LSI Software dedykowanych dla branży Horeca jest skierowana do przedsiębiorców na terenie całego kraju. Dzięki stale rozwijanej sieci partnerów zapewniamy niezbędne wsparcie i pomoc najszybciej jak to możliwe. Obecnie na terenie 16 województw działa blisko 50 partnerów firmy, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo pracy restauratorów i hotelarzy. W jakich obszarach nasi klienci mogą liczyć na bezpośrednie wsparcie?

Cenne wsparcie na każdym etapie

Oferujemy szeroki wachlarz produktów z kategorii sprzętu i oprogramowania. Stale rozwijane przez nas rozwiązania gwarantują naszym klientom stabilną i bezpieczną pracę. Zanim jednak trafią do swoich miejsc docelowych są odpowiednio konfigurowane i przygotowywane. Samo wdrożenie i instalacja na miejscu jest najczęściej wykonywana przez personel z oddziałów firmy lub współpracujące z nami podmioty. Profesjonalni przedstawiciele wspierają nas w codziennej pracy optymalizując programy i sprzęt pod kątem indywidualnych oczekiwań klienta. Duża liczba partnerów na terenie całego kraju pozwala nam w bardzo krótkim czasie dotrzeć do każdego klienta bez względu na lokalizację. Dzięki temu możemy błyskawicznie zareagować w przypadku awarii, konieczności wykonania aktualizacji lub przeprowadzenia szkolenia. Duża liczba partnerów na terenie całego kraju jest bez wątpienia przewagą na rynku. Staramy się aby nasi klienci mogli bezpieczne i stabilne korzystać z zakupionych urządzeń i oprogramowania. W jakich obszarach nasi klienci mogą liczyć na wsparcie?

Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Urządzenia dla profesjonalistów

Od początku funkcjonowania firmy współpracujemy z najlepszymi w branży, głównie pod kątem rozwiązań sprzętowych. Takim partnerem biznesowym jest m.in. międzynarodowa marka Posiflex. Z urządzeń od tego producenta korzystają nie tylko lokale gastronomiczne, sklepy, hotele ale również sektor przemysłowy i logistyczny. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie znacznie różnią się od konsumenckich urządzeń. Zamknięte w szczelnej obudowie podzespoły są zdolne do pracy w różnych, wymagających warunkach, aby gwarantować ciągłość i stabilność pracy.

Najczęściej wdrażamy systemy do stanowisk sprzedażowych i administracyjnych. Wykorzystywane do tego celu urządzenia pozwalają naszym klientom na bieżąco prowadzić sprzedaż, zarządzać zasobami i kontrolować realizowane procesy w zakładach produkcyjnych i firmach logistycznych. Oprócz podstawowych urządzeń składających się z centralnej jednostki zespolonej z wyświetlaczem lub funkcjonujących oddzielnie – oferujemy naszym klientom pełną gamę urządzeń peryferyjnych. Kioski samoobsługowe, czytniki, terminale dotykowe, drukarki czy szuflady kasowe to tylko niewielka część naszego asortymentu. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Nasi partnerzy natomiast zadbają o poprawne funkcjonowanie począwszy od wstępnej konfiguracji, uruchomienia, na bieżącym serwisowaniu skończywszy. Nasze partnerskie kontakty w kwestii obsługi sprzętu pozwalają nam dotrzeć i reagować możliwie najszybciej.

Codzienne wsparcie hoteli

Oferowane przez nas oprogramowanie hotelarskie m.in. Chart, jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań na rynku, z którego korzysta coraz więcej obiektów. Dzięki jego modułowej budowie może być wykorzystywane zarówno przez małe i średnie obiekty, jak i duże hotele. Sam system odznacza się prostą i intuicyjną obsługą. Dzięki temu nie tylko ułatwiamy codzienną pracę hotelarzy, ale również ograniczamy czas wdrożenia powierzając naszym klientom gotowy produkt spełniający ich oczekiwania. W przypadku chęci skorzystania z dodatkowych funkcjonalności nasi partnerzy w bardzo krótkim czasie będą w stanie uruchomić dodatkowy moduł i zaprezentować jego działanie.

Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Arsenał rozwiązań dla gastronomii

Branża gastronomiczna rozwija się w ostatnich latach głównie za sprawą nowych technologii, która umożliwia samodzielne składanie zamówień i obsługę dostaw. Oferowane przez nas rozwiązania z rodziny Gastro dotyczą jednak znacznie szerszego obszaru działalności gastronomii. Wydawane przez nas oprogramowanie pozwala zarządzać i administrować, wspierać sprzedaż i lepiej skomunikować personel. Coraz więcej lokali to obiekty, które są naszpikowane nową technologią. Pozwala to kontrolować lepiej wszystkie czynności pracowników i szybko reagować na bieżące wyzwania. W tym przypadku również można liczyć na wsparcie wielu naszych partnerów, którzy są stale do dyspozycji naszych obecnych i przyszłych klientów. Pomagają we wdrożeniu rozwiązania, przeszkoleniu pracowników i bieżącej pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.