Nowy Green Caffe Nero w Krakowie

0
1273
Popularna sieć Green Caffe Nero otwiera nowy punkt w Krakowie. To już czwarta placówka firmy w tym mieście.

Green Caffe Nero otwiera nowy punkt w Krakowie. Od dziś, fani sieci będą mogli się delektować swoimi ulubionymi napojami przy ulicy Szlaku 77 w Galerii Krakowskiej. To już czwarta placówka firmy w mieście smoka wawelskiego. Czy odniesie sukces?

Kawiarnia będzie czynna od 7:00 do 23:00, czym już zapewniła sobie sympatię klientów oraz kupujących w Galerii. Tym samym firma potwierdza, że wciąż się rozwija oraz jest w stanie rozbudowywać swoją sieć. Niektórzy analitycy zastanawiali się, czy otwarcie kolejnego obiektu będzie korzystne, gdyż mogło skutkować przesyceniem rynku. Do nie doszło, a nowa kawiarnia ma szansę być jedną z najlepiej zarabiających w województwie Małopolskim.

https://www.instagram.com/p/BSGU5TNjv_v/

Tym samym sieć udowodniła, że zeszłoroczne kłopoty ma już za sobą. Media pisały o wielu zatruciach salmonellą w jednym z punktów sieci. Firma zachowała się perfekcyjnie, wystosowując do klientów notę w której przyznaje się do winy i bardzo przeprasza za niedogodności. Za problem przeprosił nawet sam właściciel sieci. Po tym wszystkim firma ruszyła do odbudowy polskiego zaufania. Jak widać się udało.

Marka Green Caffè Nero została stworzona w 2012 r. przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Green Caffè Nero ma około 70 kawiarni w Polsce. Sieć wciąż się rozwija demonstrując, że Polska jest dla nich ważnym rynkiem. Sieć słynie ze swojej świeżej kawy, wypieków oraz rodzinnej atmosfery na terenie swoich obiektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.