Nowa restauracja na kulinarnej mapie Tarnowskich Gór

0
463
Fot.: FB / Fanpage 4 Pory Roku

Restauracja „4 Pory Roku” w Tarnowskich Górach zapowiada otwarcie nowego lokalu, tym razem pod nazwą – „4 Pory Dnia”. Otwarcie nowej restauracji planowane jest na początek marca 2024 roku, a jej lokalizacja to malowniczy Rynek 10, w sercu miasta.

Założyciele restauracji „4 Pory Roku”, którzy już zdobyli uznanie lokalnej społeczności dzięki swojej ofercie zmieniającej się w rytm natury, teraz chcą zaoferować mieszkańcom i odwiedzającym Tarnowskie Góry nowe miejsce na kulinarnej mapie miasta. Nowy lokal ma koncentrować się na oferowaniu lekkiego, sezonowego menu, w którym znajdą się śniadania, lunche, obiady oraz drinki.

W związku z przygotowaniami do otwarcia „4 Pory Dnia”, właściciele prowadzą rekrutację na stanowiska kucharza zmianowego, pomoc kuchenną oraz kelnera. Zainteresowani pracą w nowym lokalu mogą już składać swoje aplikacje.

„4 Pory Dnia” to odpowiedź na rosnące zainteresowanie zdrowym i sezonowym jedzeniem. Właściciele obiecują, że podobnie jak w ich pierwszej restauracji, tak i w nowym miejscu składniki będą świeże i pochodzące od lokalnych dostawców. Tym samym, „4 Pory Dnia” ma nie tylko urozmaicić ofertę gastronomiczną Tarnowskich Gór, ale również wspierać lokalną gospodarkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.