Nowa inwestycja hotelowa w Wiśle

0
1003
Fot.: Grupa REB

Wydano pozwolenie na budowę 232 pokojowego hotelu w Wiśle, który ma posiadać kategoryzację czterech gwiazdek. Inwestorem jest Grupa REB z Warszawy.

To kolejny tak duży obiekt zlokalizowany w tej małej miejscowości turystycznej. Inwestor poinformował, że bardzo długo czekał na wydanie pozwolenia na budowę, co było spowodowane trwającą epidemią. Finalnie udało się uzyskać ten dokumentu i prace mają ruszyć III/IV kwartale bieżącego roku, a oddanie inwestycji do użytku ma nastąpić po upływie 18-24 miesięcy.

Jak przekonuje inwestor hotel będzie bardzo malowniczo położony, na wysokiej skarpie z widokiem na rzekę i góry Beskidu Śląskiego. Obiekt będzie miał powierzchnię blisko 17 tys. m kw, z czego na pokoje będzie przeznaczone około 7 tys. m kw. Hotel będzie w standardzie czterech gwiazdek. Cała działka na jakiej ma być postawiony liczy sobie niecały hektar.

Reklama

Przeważać będą pokoje jedno i dwuosobowe, ale nie zabraknie także apartamentów. Jak na obiekt czterogwiazdkowy przewidziano także strefę Spa, basen. Obiekt będzie także dysponował powierzchniami konferencyjnymi i odpowiednim zapleczem eventowym. Dla gości przygotowano m.in. garaż podziemny, który pomieści ponad 140 samochodów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!