Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową

0
898

Od 16 listopada br. uruchamiono akcję pod hasłem „Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową”, w trakcie której za symboliczną złotówkę będą realizowane kampanie reklamowe dla miast i regionów z Polski, tak by turyści mogli jeszcze bardziej zgłębić wiedzę o ciekawostkach i atrakcjach wartych zobaczenia. A kiedy sytuacja związana z pandemią się unormuje, ruszyć do tych miejsc i zobaczyć je na żywo!

W ramach projektu udostępnione są powierzchnie warte łącznie 150 000 zł. Tym samym wspierając bezpośrednio samorządy terytorialne oraz  jednostki zajmujące się promocją turystyki (na szczeblu centralnym, regionalnym i lokalnym) w tym Regionalne i Lokalne Organizacje Turystycznych, Urzędy Wojewódzkie, Powiaty oraz Gminy.
A pośrednio przedsiębiorców działających w branży turystycznej na obszarze tych regionów i miejscowości, takich jak restauracje, hotele czy inne obiekty noclegowe.
Każdy podmiot, który się  zgłosi, w ramach akcji może otrzymać kampanię reklamową na łamach portalu Nocowanie.pl o wartości 1500 zł, za symboliczna złotówkę.
Wierzymy, że takie działania pozytywnie wpłyną na polską turystykę, która została wyjątkowo dotknięta w związku z pandemią. Wiele małych i lokalnych biznesów walczy obecnie o przetrwanie. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zyskają najbardziej właśnie oni. 
Wybierz jeden z trzech dostępnych formatów:
  • artykuł sponsorowany
  • baner w mailingu dla turystów
  • cykl postów na fanpage na facebooku
Zgłoś się do akcji, wypełniając formularz:
Zgłoszenia  do 29 listopada 2020 roku lub do wyczerpania puli pakietów reklamowych. Liczba pakietów reklamowych jest ograniczona – otrzyma je 100 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowo w ramach akcji Black Friday przygotowaliśmy szereg promocji dla obiektów noclegowych.

Źródło: mat. Prasowe. https://www.nocowanie.pl/nocowanie-pl-wspiera-turystyke-krajowa.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.