Marta Tomczyk-Kornobis dyrektorką generalną Zinar Castle & Forest Hotel

0
473
Fot.: LinkedIn - Marta Tomczyk-Kornobis

Marta Tomczyk-Kornobis rozpoczyna nową fazę swojej kariery jako general manager w Zinar Castle & Forest Hotel. Związana z branżą hotelarską od wielu lat, Marta przynosi bogate doświadczenie i umiejętności zarządcze do nowej firmy.

Zanim objęła stanowisko w Zinar Castle & Forest Hotel, Marta pełniła funkcję dyrektorki działu pokojów w Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery, gdzie zarządzała operacjami hotelowymi i osiągnęła wysokie standardy obsługi gości. Przez wcześniejsze lata pracowała również w Berry Apartments Hotel Maltański oraz w Donimirski Boutique Hotels, zdobywając wiedzę i doświadczenie w różnych aspektach zarządzania hotelami.

Po generalnym remoncie historycznego Zamku w Przegorzałach, który został zaadaptowany na hotel, Kraków zyskał zupełnie nowy obiekt. Dwupoziomowa restauracja, sala balowa na 200 osób z wyjątkowymi tarasami i arkadami widokowymi to tylko część oferty, którą ma do zaoferowania Zamek. Panorama Krakowa, Tatr i Wisły rozpościerająca się z obiektu zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Wraz z sąsiadującym Forest Hotel, Zinar Castle tworzy kompleks oferujący 120 pokoi wraz z aulą audytoryjną. W trzecim kwartale 2024 planowane jest także otwarcie luksusowego SPA w Baszcie, co pozwoli na skategoryzowanie Zinar Castle na 5 gwiazdek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.