Mariusz Ładny gościem specjalnym kwietniowej konferencji Hotel Meeting!

0
1181
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dyrektor Generalny stołecznego hotelu DoubleTree by Hilton – jednego z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w tej części Europy. Człowiek z niemal 20-letnim doświadczeniem w branży HoReCa, który mocno angażuje się w działalność społeczną i kształcenie swoich następców. Gościem specjalnym wiosennej edycji konferencji biznesowej Hotel Meeting będzie Mariusz Ładny.

Mariusz Ładny jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Rozwój zawodowy realizował w wielu obszarach działalności hotelu, od gastronomii, poprzez audyt wewnętrzny, recepcję, sprzedaż i marketing, aż po revenue management. W tym czasie pełnił między innymi funkcje Dyrektora Pionu Zarządzania Przychodami i Zastępcy Dyrektora Hotelu. W sierpniu 2018 dołączył do sieci Hilton, w której portfolio znajduje się ponad 5 000 hoteli na świecie, obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

„Pod dotychczasowym zarządem Mirosława Moczarskiego hotel ugruntował sobie już bardzo dobrą pozycję obiektu konferencyjnego i SPA nie tylko na rynku polskim, ale także w wymiarze regionu czy całej Europy, czego dowodem jest dwukrotne zwycięstwo w konkursie Profit Hotel Awards w kategorii Hotel / obiekt biznesowy / konferencyjny. Wyróżnił się również w obszarze CSR uczestnicząc w akcji Bajkowe Korytarze w Centrum Zdrowia Dziecka, czy wspierając projekt Szlachetnej Paczki. Moim celem jest kontynuacja tej misji oraz dalsze wzmacnianie pozycji rynkowej DoubleTree by Hilton Warsaw” – Mariusz Ładny dla portalu bizneshotel.pl

Obiekt zlokalizowany przy ulicy Skalnicowej to jeden z największych kompleksów konferencyjno-hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej, który dysponuje ponad 5000 m² powierzchni eventowej, pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić aż 700 gości, relaksującym SPA, strefami wellness i fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym, m.in. restauracją Garden.

W ramach poprzedniej specjalizacji w zakresie Revenue Management Mariusz Ładny został laureatem nagrody Marriott „Global Revenue Management Leader of The Year 2016”, dystansując ponad 100 menedżerów pozostałych hoteli franczyzowych zlokalizowanych w Europie. Na kolejne wyróżnienia pracuje już jako General Manager hotelu pod szyldem DoubleTree by Hilton, który w swoich progach regularnie gości m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej oraz najlepszych sportowców w kraju przy okazji corocznego Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” i Balu Mistrzów Sportu.

Chcesz osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, którego gościem specjalnym będzie Mariusz Ładny? Nic straconego! Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting 2018. Uwaga, liczba biletów ograniczona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.