LHG z umową na 448 pokojowy Royal Tulip w Warszawie

0
400
Do Polski wchodzi marka Royal Tulip należąca do LHG. Będzie pod nią funkcjonować na podstawie umowy franczyzowej obiekt powstający w ramach kompleksu Unique Tower, zlokalizowany na bliskiej Woli w Warszawie. Jego inwestorem jest spółka Marvipol Development.

Będzie to pierwszy w Europie obiekt działający pod marką Royal Tulip. Będzie on funkcjonować w ramach kompleksu Unique Tower powstającego na warszawskiej bliskiej Woli, przy ulicy Grzybowskiej 51.

Portfolio Louvre Hotels Group, właściciela marki Royal Tulip, obejmuje obecnie ponad 2600 hoteli w 54 krajach. Posiada pełną gamę hoteli od 1 do 5 gwiazdek, z historycznymi markami Louvre Hotels Group (Première Classe, Kyriad, Kyriad Direct, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip, Royal Tulip), 5 markami sieci Sarovar w Indiach, francuską grupą Hôtels & Préférence oraz chińską marką Metropolo. Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., piątej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

Reklama

Zgodnie z modelem biznesowym condo nabywcy mieszkań przekażą operatorowi zakupione i w pełni wyposażone apartamenty w zarządzanie na okres co najmniej 10 lat przy zdefiniowanym stałym czynszu na poziomie około 7%.

Royal Tulip Warsaw Apartments zaoferuje 448 jednostek apartamentowych o powierzchni od 28 do 67 m2. Wszystkie z nich będą posiadały aneks kuchenny. Czytamy na e-hotelarz.pl. Większość apartamentów wyposażona zostanie w loggię, balkon lub ogród zimowy. Całość stworzy wielkomiejski kompleks z częściami wspólnymi oraz unikalnym programem odpowiadającym potrzebom wynajmujących gości. W ramach kompleksu będą mogli oni korzystać z pełnej infrastruktury obiektu: recepcji, restauracji, strefy SPA i fitness oraz centrum biznesowego. Za projekt architektoniczny odpowiada uznane studio SUD Polska, a projekt wnętrz opracowuje równie nagradzana pracownia Tremend.

W ramach całego przedsięwzięcia, oprócz apartamentów na wynajem powstanie również wyodrębniona część mieszkalna Unique Tower. Lokale o standardzie premium dla stałych mieszkańców znajdować się będą od 17 piętra w górę. Tym samym będzie to jeden z najwyższych w stolicy budynków mieszkalnych z widokiem na całą panoramę Warszawy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.