Jak zmienią się stawki VAT na poszczególne produkty (Horeca Radio)

0
853
Zapraszamy do wysłuchania powtórki audycji z cyklu „Podatki w biznesie hotelowym”, w której Małgorzata Dankowska, doradca podatkowy opowiada o planowanych zmianach dotyczących stawek VAT.

Małgorzata Dankowska specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym i restrukturyzacyjnym, w szczególności dla branży real estate oraz hotelarskiej. Jest specjalistką w zakresie doradztwa dla funduszy inwestycyjnych, a także autorką licznych publikacji o tematyce podatkowej, w tym publikacji książkowej „Podatki w hotelarstwie” czy „What’s new in taxation of Polish Real Estate Market?”. Brała udział w wielu konferencjach i szkoleniach branżowych, m.in. w Hotel Meeting Businesswoman Edition.

W 2013 roku Dankowska została wyróżniona drugim miejscem w rankingu Dziennika Gazeta Prawna w kategorii najlepszych doradców podatkowych w zakresie fuzji i przejęć. Dwukrotnie otrzymała tytuł Women in Tax leaders przyznawany przez International Tax Review. Jest także członkinią International Fiscal Association oraz Stowarzyszenia REIT Polska. Współprowadzi w Horeca Radio cykl audycji pt. „Podatki w biznesie hotelowym”, w których udziela wskazówek dotyczących rozwiązywania kwestii podatkowych oraz informuje o najnowszych zmianach w tym zakresie.

Partnerzy audycji:

   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.