Jak skutecznie udrożnić hotelową kanalizację?

0
1208
Każdemu z nas zdarzają się problemy z zatkanym odpływem w łazience lub w kuchni. Problem ten w warunkach domowych przeważnie jest łatwy do usunięcia. Inaczej sytuacja wygląda w dużych obiektach, które mają określone wymagania odnośnie utrzymania odpowiedniej higieny. Przyjrzyjmy się temu problemowi na przykładzie hoteli.

Dlaczego kanalizacja się zatyka?

Można wymienić kilka przyczyn tego problemu. Po pierwsze, może zdarzyć się, że instalacja kanalizacyjna nie jest wykonana do końca prawidłowo – w takim przypadku będzie ona miała większą tendencję do zapychania się. Najczęstszą przyczyną niedrożnej kanalizacji jest jednak niewłaściwe jej użytkowanie. Hotele jako miejsca, które skupiają wiele osób są szczególnie narażone na problemy z zatkanymi rurami odpływowymi.Jak skutecznie udrożnić hotelową kanalizację?

Wyobraźmy sobie sytuację, że w kilku pokojach hotelowych zatkał się odpływ w wannie na skutek zalegających w nim odpadów. W tym samym momencie problem dotknął kuchnię, gdzie zlewozmywaki odmówiły posłuszeństwa na skutek zalegających w rurach resztek tłustego pożywienia. Jednocześnie wszystkie pokoje muszą być szybko gotowe, bo za chwilę będą meldować się nowi goście, a hotelowa restauracja ma być gotowa do pracy całą dobę. W takim przypadku potrzebny jest środek, który szybko i skutecznie radzi sobie z zatkaną kanalizacją. Optymalnym środkiem na tego typu problemy jest Domestos Professional Drain Ublocker Gel. Jest to niezwykle skuteczny produkt, który usuwa uporczywe złogi w odpływach i rurach w szybkim tempie. Jest bezpieczny dla wszelkiego rodzaju rur i odpływów, a dodatkowo eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Pani Emilia pracuje jako pokojówka w jednym z warszawskich hoteli. Zapytana o rekomendowany środek do udrażniania kanalizacji, stwierdziła:

„Przez wiele lat pracuję przy sprzątaniu, a z problemem zatkanych odpływów borykałam się bardzo często. Odkąd nasz hotel zaczął stosować Domestos Professional Drain Unblocker Gel, zapomniałam czym jest walka z niedrożnymi rurami. W chwilę usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zasysa stojącą w instalacji kanalizacyjnej wodę, a jego aplikacja jest wyjątkowo wygodna i bezpieczna. To środek niezastąpiony.”

Udrażnianie odpływów nie musi być zatem nieprzyjemnym i żmudnym zajęciem. Wystarczy dobrać tylko odpowiedni produkt, który pozwoli cieszyć się czystą i wolną od zanieczyszczeń kanalizacją jak najdłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.