ibis Styles Budapest Genius – otwarcie hotelu w 2020

0
1029

ibis Styles Budapest Genius to nowa inwestycja powstająca we współpracy z Infogroup i Peterem Lovasem. Hotel będzie atrakcyjnym adresem w rejonie południowej Budy.

Hotel zlokalizowany jest na rogu Prielle Kornélia i ulicy Szerémi – dzielnicy o rosnącym znaczeniu biznesowym, do której można w łatwy sposób dotrzeć z każdej części Budapesztu. Nowoczesna fasada oraz kreatywny i pozytywny wystrój wnętrz inspirowany węgierskimi wybitnymi osobowościami to charakterystyczne elementy trzygwiazdkowego hotelu. ibis Styles zaoferuje 122 pokoje, restaurację, strefę konferencyjną i parking. Zgodnie z niedawno podpisaną umową hotelem zarządzać będzie Accor Pannonia Hotels Zrt.

– 11 dzielnica jest naszym domem – mówi Ádám Székely, dyrektor zarządzający Infogroup. Wierzymy, że ibis Styles Budapest Genius będzie niezwykłym wkładem w rewitalizację okolicy. Lokalizacja hotelu jest interesująca, ponieważ znajduje się niedaleko Uniwersytetu Technologii i Ekonomii w Budapeszcie, z którego pochodzi wiele węgierskich osobistości. Będzie to atrakcyjny adres zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i wypoczynkowo.

– ibis Styles jest jedną z najbardziej pozytywnych marek hotelowych w portfolio Accoru. ibis Styles ma silną świadomość i jest elastyczną marką, dającą inwestorowi możliwość pozostawienia śladu w realizacji projektu. Budapeszt jest dziś nie tylko celem turystycznym i biznesowym, ale także miastem, które ma swoją markę na poziomie zarówno europejskim, jak  i globalnym. Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja to dopiero początek szerszej współpracy między obiema firmami. Na rynku hotelarsko-gastronomicznym w Budapeszcie wciąż jest miejsce na nowe, stylowe hotele. – dodaje Frank Reul, dyrektor ds. rozwoju w Orbis/Accor w Europie Wschodniej.

Po ibis Styles Budapest Center, ibis Styles Budapest City, ibis Styles Budapest Airport, ibis Styles Budapest Citywest, hotel ibis Styles Budapest Genius będzie piątym adresem w Budapeszcie tej popularnej marki hotelowej. Accor obsługuje dziś 20 hoteli na Węgrzech – głównie w Budapeszcie, pod takimi markami jak MGallery, Sofitel, Mercure, Novotel, ibis i ibis Styles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.