Hotele SPA Dr Irena Eris dołączyły do Galerii Sław TripAdvisor!

0
1417
Luksusowe obiekty SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju i Wzgórzach Dylewskich piąty raz z rzędu zostały nagrodzone certyfikatem jakości TripAdvisor, dzięki czemu znalazły się w prestiżowym gronie Galerii Sław.

Największy na świecie amerykański agregator opinii o przedsiębiorstwach turystycznych po raz ósmy przyznał Certificate of Excellence, który trafił zaledwie do 1% hoteli notowanych na portalu. Głównym kryterium przyznawania elitarnego wyróżnienia jest liczba recenzji z najwyższą oceną wystawionych przez gości na przestrzeni danego roku. Wśród wyróżnionych obiektów znów znalazły się wszystkie Hotele SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój i Polanica Zdrój.

„Każdego dnia wkładamy dużo wysiłku w tworzenie wyjątkowej atmosfery naszych hoteli, starając się przy tym budować jak najlepsze relacje z Gośćmi. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że nasi Goście nieprzerwanie od wielu lat są pod wrażeniem jakości oferowanych usług i doceniają to, wystawiając pozytywne recenzje i przyznając najwyższe oceny m.in. na TripAdvisor. To wyjątkowe wyróżnienie jest okazją, aby gorąco podziękować Gościom za poświęcony czas i podzielenie się swoimi doświadczeniami z pobytu, a także całemu zespołowi pracowników, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Oferowanie usług na najwyższym poziomie stanowi wyróżnik naszych Hoteli SPA. A przyznawany co roku certyfikat jest dla innych podróżnych swoistą wskazówką, że u nas Goście zawsze mogą liczyć na doskonały wypoczynek” – powiedział Paweł Chmielnicki dyrektor generalny grupy Hotele SPA Dr Irena Eris.

Hotele SPA Dr Irena Eris od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonują na polskim rynku Spa. Ich wizytówką jest holistyczna koncepcja wypoczywania i odnowy biologicznej oraz niezmienny, dostarczany na najwyższym poziomie serwis. Potwierdzeniem jakości tych obiektów są doskonałe opinie gości hotelowych, jak również pokaźna lista ponad 60 nagród branżowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.