[Hotel Meeting Online] Synho Partnerem Strategicznym konferencji

0
935

Firma Synho została Partnerem Strategicznym VII edycji konferencji Hotel Meeting. W tym roku spotkanie organizowane jest w formie ONLINE. Firma jest wyłącznym dystrybutorem systemu SynergyMMS na Europę. Na spotkanie online z przedstawicielami SynHo zapraszamy w dniach 26-28 maja. Warto zarejestrować się już dziś. 

Firma Synho posiada 20 – letnie doświadczenie na rynku hotelarskim. Zespół z powodzeniem przeprowadził ponad 100 instalacji aplikacji SynergyMMS w hotelach całej Europy. Oferowana i obsługiwana przez firmę Synho aplikacja SynergyMMS to zarządzanie w łatwy i intuicyjny sposób. Dzięki aplikacji możliwe jest delegowanie i monitorowanie zleceń pracy, posiada obszerny system monitorowania, a to wszystko bezpośrednio wpływa na wzrost efektywności personelu.

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma Synho zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting Online w dniach od 26 do 28 maja.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.