Almatur wspiera 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

0
468

W niedzielę odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na koncie WOŚP znajduje się już blisko 9 milionów złotych. Kwota zmienia się z minuty na minutę – trwają aukcje internetowe, licytacje, a wolontariusze przygotowują puszki i terminale do niedzielnego finału. Biuro Podróży i Turystyki Almatur zagra w tym roku razem z Orkiestrą. Na stronie Allegro można już licytować wyjazd na wakacje marzeń – https://allegro.pl/oferta/8827241620

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już za dwa dni. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Fundacja WOŚP postanowiła skupić się przede wszystkim na takich dziedzinach jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. Do tegorocznej edycji akcji dołącza się także Biuro Podróży i Turystyki Almatur. Firma zagra ramię w ramię z Orkiestrą i przekaże na licytację możliwość wyjazdu na wakacje marzeń. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cel 28. Finału.

Co obejmuje aukcja?

Biuro Podróży i Turystyki Almatur zaprasza na 11-dniową wyprawę, która będzie spełnieniem marzeń każdego dziecka.

– W naszej ofercie znajdują się różnorodne obozy tematyczne, które pozwolą rozwinąć pasje, talent i umiejętności Twojej pociechy, a także będą niesamowitą i niezapomnianą przygodą. Do wyboru m.in. obozy windsurfingowe, pływackie, survivalowo-kajakowe, żeglarskie, taneczne, tenisowe, językowe czy kulinarne. Z pewnością znajdziemy też coś dla fanów śpiewania, nagrywania filmów, jazdy na rolkach, Minecrafta i wiele, wiele więcej – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.

Aukcja obejmuje wyjazd na jeden z tematycznych, 11-dniowych obozów organizowanych w Polsce w okresie wakacyjnym 2020 roku, zakwaterowanie, wyżywienie, program, opiekę kadry pedagogicznej, transport z wybranych miast w Polsce i ubezpieczenie NNW.

 

y;”>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.