Bezdotykowe dyspensery gwarancją bezpieczeństwa Gości

0
1114

Wychodząc na przeciw zmianom obostrzeń sanitarnych polska firma będąca producentem bezdotykowych dyspenserów Quickaid, zaprojektowała i wdrożyła urządzenia klasy premium, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, minimalistycznym wyglądem oraz długotrwałym działaniem, dzięki zastosowaniu komponentów przemysłowych przeznaczonych do wydawania produktów do dezynfekcji dłoni.

Mając na uwadze, że ponad 80% wszystkich infekcji wywoływanych jest przez niedostateczną higienę rąk, połączyliśmy nasze działania z polską firmą Medisept, która dzięki 25. letniemu doświadczaniu w produkcji profesjonalnych wyrobów dla sektora medycznego, zapewnia prawdziwą dezynfekcję.

Firma oferuje kilka modeli dyspenserów, zarówno w modelu abonamentowym jak i do sprzedaży w Polsce i poza jej granicami. Usługę oraz samo urządzenie można dopasować bez problemu do wymogów klienta oraz charakterystyki lokalizacji, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i dostęp do wysokiej klasy rozwiązań pozwalających skutecznie walczyć z wirusem Covid-19.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy na stronę www.quickaid.pl w celu pozyskania dodatkowych informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.