B&B HOTELS powiększa portfolio: nowy hotel w Tomaszowie Lubelskim

0
272
Fot.: Materiały prasowe B&B Hotels Polska

Dnia 28 maja 2024 roku odbyło się uroczyste otwarcie B&B HOTEL Tomaszów Lubelski, czternastego obiektu sieci B&B HOTELS w Polsce. 

B&B HOTEL Tomaszów Lubelski to 3-gwiazdkowy hotel, który oferuje 50 nowoczesnych, klimatyzowanych pokoi. Hotel, usytuowany przy ul. Lwowskiej 32, w samym centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania lokalnych atrakcji, w tym malowniczego Roztocza.

Hotel dołączył do sieci B&B HOTELS w wyniku przejęcia i przeszedł rebranding, choć goście mogli z niego korzystać już od września 2023 roku. Otwarcie hotelu było kolejnym krokiem w długofalowej strategii ekspansji sieci B&B HOTELS, która koncentruje się na konwersjach, przejęciach oraz nowych inwestycjach.

Obiekt oferuje nowoczesne pokoje, salę śniadaniową o powierzchni 140 m2, hotelowe lobby z B&B Shop, monitorowany parking oraz małą salkę spotkań. W całym budynku dostępny jest szybki, bezprzewodowy Internet. Wnętrza hotelu wyróżniają się dbałością o detal, a każde piętro inspirowane jest inną porą roku.

Jakub Bilik, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający B&B HOTELS Polska, podkreślił znaczenie Tomaszowa Lubelskiego jako pięknego miejsca pełnego historii i kultury, idealnego do odkrywania przez gości hotelu. Anna Chmielowiec, Dyrektor B&B HOTEL Tomaszów Lubelski, zwróciła uwagę na doskonałe położenie hotelu, które ułatwia zwiedzanie miejscowych atrakcji.

B&B HOTEL Tomaszów Lubelski jest kolejnym krokiem w realizacji ambitnego planu sieci B&B HOTELS, która dąży do osiągnięcia pozycji lidera w segmencie „value for money” w Polsce, planując otwarcie 50 hoteli do 2030 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.