Sukces wrocławskiego hotelu

0
939
Czterogwiazdkowy Hotel AC by Marriott Wrocław oddany do użytku pod koniec sierpnia 2017 roku został uznany za najlepszy hotel 2018 roku w Europie wśród hoteli marek selektywnych. Oznacza to, że wyprzedził takie marki jak Courtyard by Marriott, Moxy Hotels, Four Points by Sheraton, Aloft Hotels, SpringHill Suites, Protea Hotels, Fairfield Inn & Suites i Element.

Nagrodę przyznaje Marriott International, który swój wybór opiera na ankietach przeprowadzanych wśród gości zarówno odwiedzających hotel w celach turystycznych, jak również w trakcie trwania organizowanych konferencji. Ankiety satysfakcji przeprowadzane są również wśród pracownik hotelu. Dodatkowym kryterium są wyniki finansowe, udział w rynku i ogólny wynik komercyjny hotelu.

Hotel AC by Marriott Wrocław znajduje się w pobliżu Rynku, przy Narodowym Forum Muzyki. Obiekt mieści się w kamienicy pochodzącej z 1845 roku, gdzie mieścił się Bank Rzeszy. Wiele elementów zostało zmienionych, ale część odrestaurowano, dzięki czemu budynek zachował swój niepowtarzalny charakter.

Odwiedzający hotel mają do wyboru 91 pokoi. Co ciekawe ze względu na układ architektoniczny każdy pokój jest indywidualnie urządzony. W hotelu znajduję się restauracja bazująca na sezonowych i lokalnych składnikach. Podziemie kamienicy zostało zaadaptowane na miejsce relaksu z basenem, sauną, jacuzzi, siłownią i gabinetami masażu. Ofertę AC by Marriott Wrocław dopełnia bogata oferta zaplecza konferencyjnego, która cały czas jest powiększana o nowe sale konferencyjne.

Nagrodę wręczono 6 kwietnia 2019 roku na konferencji Hoteli Marriott w Chicago.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.