Inwestycja w hotel – jak się przygotować do procesu inwestycyjnego?

0
1218
Podczas kwietniowej konferencji Hotel Meeting 2018 Adrian Hołub doradzi, jak przygotować się do procesu inwestycyjnego w sektorze nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z agendą jego wystąpienia oraz krótką sylwetką prelegenta.

Adrian Hołub to geodeta z wieloletnim doświadczeniem, doradca ds. inwestycji w nieruchomości, a ponadto trener, publicysta branżowy i wykładowca akademicki. Jest współwłaścicielem firmy Geodetic – Polish Geodetic Group. W czasie 11-letniej praktyki zawodowej pomierzył lub nadzorował pomiar blisko 4 mln m² powierzchni w tysiącach obiektów. Od 11 lat współpracuje w zakresie due diligence nieruchomości z największymi firmami z rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie. Na konferencji Hotel Meeting 2018 wygłosi prezentację pt. „Inwestycja w hotel – jak się przygotować do procesu inwestycyjnego?”, podczas której poruszy następujące tematy:

  • Kiedy transakcja zakupu nieruchomości nie dojdzie do skutku? – powierzchnia nieruchomości w EGIB, KW i zbiorach dokumentów dawnych(ZD).
  • Kilka wariantów warunków zabudowy (WZ) na jedną działkę – dlaczego to się opłaca i ile to trwa?
  • W jakim momencie wyliczyć powierzchnię do celów podatkowych i które powierzchnie nie powinny być wliczane? – rekordzista przepłacał 300 tys. rocznie na podatku w jednym tylko budynku.
  • Przekłamania mapy zasadniczej, które wpłyną na Twoją inwestycję – jak zwiększyć wysokość planowanego budynku, jak sprawdzić koszt przyłączy, i inne?
  • Granice Twojej działki mogą być w innym miejscu nawet o 3 m – dlaczego ponad 20-letni czterogwiazdkowy hotel w Warszawie będzie musiał zburzyć część budynku?
  • Opłaty za zajęcie pasa drogowego przez istniejące przyłącza, balkony, daszki, mocowania na reklamy – kiedy i komu je należy płacić?

Za dotychczasową pracę zawodową Hołub otrzymał ponad 100 referencji i listów z podziękowaniami. W 2009 r. odebrał tytuł Lidera Przedsiębiorczości za technologię pomiaru powierzchni on-line w trybie rzeczywistym. W 2010 zdobył tytuł “Firma Przyjazna Pracownikom”. W 2011 był gościem cyklu programów emitowanych w TVP2 “Niezłomni Geodezyjna Pasja”. W 2013 rozpoczął certyfikowane Akademie Inwestora, podczas których uczy, jak najefektywniej wykorzystywać procesy inwestycyjne budynków mieszkaniowych i komercyjnych.

Do tej pory przeszkolił ponad 1,5 tys. osób. Od 2015 artykuły jego autorstwa ukazują się w czasopismach branżowych, m.in. Real Estate Manager i C.H. BECK Nieruchomości. Od 2017 jest członkiem Ekspert Legalis Administracja i Legalis Księgowość Kadry i Biznes. W 2017 przekształcił działającą w 6 sektorach firmę w Geodetic – Polish Geodetic Group, która od ubiegłego roku organizuje Ogólnopolskie Kongresy Geodetic.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.